Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mellszőrzet: igen, vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellszőrzet: igen, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha pasik vagytok, van-e, hogy szőrtelenítetek, ha nincs, Ha lányok, akkor hogy tetszik jobban? Kort, nemet írjatok légyszi.
2013. okt. 18. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen.
2013. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, hogy van vagy nincs. De legyen olyan, mint egy gorilla.

21/L

2013. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább legyen, mint ne legyen! Én szeretem, ha egy férfi nem úgy néz ki, mint egy csupasz kisfiú! Persze, mint ahogy írták előttem, ne legyen gorilla, tehát pl. a háta ne legyen szőrös.. de azért mindenhol máshol igazán elfér egy kis szőr!
2013. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

pici lehet :)

ne legyen szőrmók,de pici belefér...

27n

2013. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, jobban tetszik, ha van. A csupasz mellkas nem jön be. 22
2013. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Inkább legyen, mint ne legyen. Mindkét állapotot megtapasztaltam már közelről, és a szőrös mellkas nekem jobban tetszik, jobban felizgat.


29/N

2013. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem van, szerintem sem kell vele foglalkozni, ha nem elburjánzott állapotban van :D Így a természetes, másrészt a karomat vagy a lábamat sem szőrtelenítem, akkor meg hogyan nézne ki a csupasz mellkas? :)

Amikor kisebb voltam, zavart (meg sportomból kifolyólag látják is), most már nem, meg hozzá izmosodtam valamelyest.

24/F

2013. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt a pasimnak is elmondhatná valaki. Az exének csupaszon tetszett, de nekem jobban tetszik, ha természetes. Sötétszőke, nem túl sűrű, nekem bejön. Persze akinek sötét, erős és sűrű, esetleg hosszú is, az inkább tüntesse el. Akinek pedig alapból nincs, vagy jelentéktelen mennyiségű azért ne ragasszon műszőrt :D de egy férfi legyen férfias

Nem a kislányoknak kell tetszeni, hanem a nőknek.

2013. okt. 18. 12:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyen! Nélküle meztelencsigás... 25/N
2013. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van, senki kedvéért nem borotválnám le. Láttam már olyat aki borotválja, eszméletlen hányinger amikor kezd visszanőni és borostás a mellkasa. Na meg az igazi nők úgyis a szőrös mellkast szeretik, mert férfias. Egyedül a tini lányok nem szeretik, de azok meg kit érdekelnek?
2013. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!