Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha a párotok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok egy transzszexuális fiú lenne ugyan úgy kényeztetnétek orálisan és hasonlók?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból érdekel, hogy ha annyira szeretitek a szerelmeteket aki egy női testbe zárt férfi akkor képesek lennétek a "női testrészeit" is kényeztetni? És ha nem engedné mit reagálnátok?

2013. okt. 18. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem lenne a párom egy transzszexuális ember...
2013. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
nem lenne
2013. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Ez nekem abszurd. Most akkor a barátnőd leszbikus lenne, vagy hetero? Mert ez így mindenhogy ellentmondásos lenne.

Heteroként nyilván férfiként vonzódnék hozzád, azaz nem kívánnám a női nemiszervet, meg külsőt. (Még ha szerelmes vagyok beléd, akkor se.)

Ha viszont leszbikus oldalról nézzük, akkor meg a férfi oldalad nem "érvényesülne" úgymond.

Jaj. Szerintem a legtöbb hetero maradna a farkas pasiknál. Ez teljesen egyértelmű.

Neked egy leszbikust kell találnod!

2013. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnék egy külsőre nőies fiúval járni.
2013. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Shemalra gondolsz? aki kivűlről férfi, de női nemi szerve van? Ilyenre gondolsz?
2013. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Női test de férfi lélek. Belsőleg teljesen olyan mint egy férfi és külsőleg sem olyan nőies. A mellei sem látszanak annyira és nem pénisze van hanem puncija. Csak érdekelne, hogy ti, hogyan állnátok hozzá.
2013. okt. 18. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Így: fúj.

Ha már lenulláztad a válaszom, csak mert igazat írtam.. -.-"

2013. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen baromságot kérdezni.
2013. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ilyennel nem jönnék össze,merrt nem pasi. akármennyire srácnak tűnik,és srácként viselkedik nő marad.

perpillanat nem érzem azt,hogy valakinek annyira megfog a személyisége,hogy mindegy a milyen testben van-és ha mégis akkor ott a sex valami nagyon sokadrendű kérdés volna.

2013. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!