Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Ez mit jelent a ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez mit jelent a ti fejetekben?

Figyelt kérdés

Hívott telefonon egyik pasi ismerősöm (nincs köztünk semmi), de nem vettem fel, mert rezgőre volt állítva a telefonom, és nem vettem észre hogy hívásom van. Ezt mikor találkoztam megemlítettem neki: Bocs hogy nem vettem fel, de nem hallottam mert rezgőn volt. Erre ő: "És hol volt a telefon amikor rezgett?" Nem mondtam rá semmit, hanem ránéztem, erre ő vigyorgott rám.


Tudom hogy mire célzott azzal hogy hol volt a telefon (a lábam között), de mégis mire véljem ezt a beszólást?


Köszönöm.


2013. okt. 18. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sunázna.
2013. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1. Semmire. 2. Még inkább semmire. 3. A pasiknál nem úgy van mint nálatok hogy meg kell fejteni amit mond. 4. Alapvetően lehet csak flörtölni akart veled, kipuhatolozni milyen a sexualitáshoz a hozzáállásod , prűd vagy e , laza vagy e stb. Lehet bejössz neki de lehet csak poén. Ilyenkor sokkolni kell kicsit: "Hát hol lett volna ? A lábam között a másik kezemmel meg két ujjal odabent és nem akartam összepiszolni a telefont" :) Meglepődne :)
2013. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Poén.
2013. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 tevetke ***** válasza:

Minden extra nélkül képes vagyok folyamatosan ilyenekkel poénkodni... nem hiszem, hogy bárki túl gondolná ezeket a beszólásokat.

25N

2013. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hogyan deríthetném ki rákérdezés nélkül, hogy poén volt-e vagy enyhe célzás arra, hogy szexelne velem? Hasonló beszólás, és a válaszából kiderülne?
2013. okt. 18. 12:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Jaja, kettes jól mondja. Nem jelent semmit ez még. Passik mindig a szexre gondolnak (akik nem ott gond van). Nekem is van egy-két csaj ismerősöm akik folyton húzok ilyenekkel, de mégse bújnék velük ágyba, mert olyan xarúl néznek ki, hogy csak egy lakatlan szigeten lenne kedvem hozzájuk.
2013. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? 13???
2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Felnőtt emberek vagyunk mindannyian, családdal, gyerekekkel. Több éve ismerjük egymást, párom legjobb barátjáról van szó. De az évek alatt még soha nem szólt be hasonlót, ezért nagyon meglepett, és nem tudom mire véljem. Ezért érdeklődtem nálatok, hogy a páromnak elmondjam-e, vagy hallgassam el inkább, nehogy bekavarjak köztük.
2013. okt. 18. 12:55
 9/20 anonim ***** válasza:

Nos, ha felnőtt ember volt akkor nem kommentálom a kérdését a pasinak, Nekem legutoljára kb. 8-10 éve volt ilyenben részem :D


Szerintem ne foglalkozz Vele, amennyiben FELNŐTT ember és dugni akar, arra egyértelmű jeleket fog adni!

2013. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha a lány szexuális felhívásnak veszi és fogadja, akkor mér ne, ha meg nem akkor meg csak egy jó poén volt.
2013. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!