Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi fekete ruhában van, akkor jobban beindulok rá, mint mikor más színűben van?

Figyelt kérdés

Valami miatt mindig szexuális gondolataim támadnak ilyenkor, kvázi megkívánom az illetőt. (Csak a számomra helyes pasikra vonatkozik természetesen. Aki nem tetszik, bármilyen ruhában lehet, nem érinti meg a bensőmet.)


Miért van ez így vajon?


Köszönöm.


2013. okt. 18. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem jársz sűrűn temetésekre.

És honnan a viharból kellene ezt nekünk tudni, ha te sem tudod?

2013. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem járok temetésekre hál'Istennek, és nincs sátánista érdeklődésem sem. Egy tök átlagos nő vagyok.
2013. okt. 18. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez a hdlyzet a baratommal. Jobban megkivanom ha fekete polo van rajta. Lehet h csak jol all neki az a szin,nem tudom :D
2013. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír, 10-ből 9 ruhám fekete!
2013. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a fekete inggel vagyok így, felül kissé kigombolva, sötét farmergatya, és óra + nyaklánc. Ahwwwwwww
2013. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én is így vagyok.
2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!