Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » MI lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám hogy 2 napja először szerettünk volna lefeküdni a barátnőmmel. Minden jól ment egészen addig amíg az óvszert fel nem húztuk. Utána egyből lelankadtam. Nagyon kellemetlen volt a helyzet bár barátnőm megpróbált megnyugtatni nem sok sikerrel. Még annyi hogy miután levettem a gumit újra elkezdett merevedni és ezért nem értettem a dolgot. Többször is megpróbáltuk utána de mindig ebbe a problémába ütköztünk. Nagyon frusztrál ez a dolog. Ezért kérném a segítségeteket .

Köszi ! 18/F



2013. okt. 18. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl sokáig tart míg felhúzod a gumit?
2013. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám hogy otthon egymagadban gyakorolj egy picit!!Adj több időt magadnak!!!Pároddal is gyakorolhattok ha van kedvetek és türelmetek. Ez nem tragédia nyugi menni fog az !!A.
2013. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szeretik a férfiak a gumit.

Csak h tudjál róla.

2013. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül ne csináljátok!!!!A. Ne hallgass arra aki azt mondja ne használjátok!!!!!A.
2013. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd szájjal tegye fel, azzal is fokozódhat az élvezet...
2013. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért mer szar érzés ruhástól fürdeni.. védekezzetek másképp én se viselem el a gumit mert egy gusztustalan szar.. amúgy meg nehogy már más ugasson bele ami az ember életében az egyik legcsodálatosabb dolog :)


olvass utána merre hány méter milyen lehetőségek adottak és hagyd el azt a latex sz*art

2013. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ez lehet valami féle allergia ? Vagy mástól van? Mert ha leveszem a gumit utána vagy 5-10 mp-re megint elkezd merevedni és ezért nem értem mi a gond.
2013. okt. 19. 02:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem allergia mert ha az lenne akkor irritálna kivörösödne viszketne.Gyakorlat teszi a mestert..!!A.
2013. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6

egyszerűen csak nem bírod de ne aggódj nem egyedül vagy ezzel :) szerencsére nekem is van ilyen "bajom"


gumiba minden más teljesen (negatívumba)

2013. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!