Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban gyakori a rokonok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban gyakori a rokonok, családon belüli szex?

Figyelt kérdés

Nagyon sok erotikus , állitólag igaz törteneteket lehet olvasni anya fia, öcs növer szexualis kapcsolatarol, ahol az egyik fel elsö szam elsö szemelyben beszamol a bünös szexualis elmenyekröl , letezik, hogy ez igaz?

Hogy keringenek ilyen törtenetek, ahol az anya ecseteli hogy hogyan gyogyitotta meg a frigiditasat a fiaval valo szexualis kapcsolat?

Valoban gyakori az ilyesmi ? Szerintem hihetetlen es gusztustalan

Átéltetek esetleg személyesen ilyesmit?



#Vérfertözés #bünös szex
2013. okt. 18. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
egyes helyeken nagy divat
2013. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Perzse feleségemmel családon belül.
2013. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem gyakori, max bizonyos etnikumoknál... De ez közhely.


Viszont az tény, hogy vonzó tud lenni egy ilyen erotikus mű, még számomra is. De a saját anyámmal nem tudnám elképzelni és nekem is felfordul a gyomrom. De elképzelem, hogy olyan anyukám van, mint a műben és máris más a lány fekvése.


A testvér viszont megint más tészta, mert én egyke vagyok, így nincs viszonyítási alapom.

2013. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
2013. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Biztos vannak olyan, akiknél ez előfordul, de nem hinném, hogy olyan gyakori eset lenne. A történetet pedig általában írók írják, akik más témákban is publikálhattak már a saját szemszögükből anélkül, hogy átélték volna. Csak egy kis kreativitásra és "írói vénára" van szükség hozzá szerintem.
2013. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Fuuj. Ez sztem már beteges.

Én már attól undorodok hogy belegondolok hogy kiskoromban szerelmes voltam az unokatesómba :D

Szerintem amúgy lehetetlen "úgy" nézni a testvéreinkre, szüleinkre meg pláne. Uhh... Szóval akik ezt csinálják sztem mentálisan valami bajuk van.

2013. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Rómaiaknál is mindennapos dolog volt, csak a mai társadalom ezt nem nézi jó szemmel.
2013. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
magyaroknál és az oroszoknál divat ez
2013. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy mennyire divat vagy mennyire nem, de az exem folyamatosan arról fantáziált, hogy az anyjával és a hugával csinálják hármasban. Egy idő után rohadt unalmas volt az ilyenfajta baromságait hallgatni szex közben, főleg mikor kitalálta, hogy milyen jó lenne, ha a nővéremet bevennénk és ketten elégítenénk őt ki. Hányni tudtam volna tőle, nem is értem, miért hallgattam meg olyan sokáig, talán azt hittem, csak átmeneti és le fog szokni róla, de nem tette. Én viszont jól tettem, hogy lapátra küldtem, beteg állat volt!
2013. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Én a 3. unokatesómmal feküdtem le, többször is. Életem legjobb dugásai voltak, talán pont azért, mert olyan bűnös volt a dolog. De szülővel, tesóval... Az már tényleg sok. 23N
2013. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!