Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért felejtkezek el a perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejtkezek el a perverzióimról, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult, hogy nem éreztetek vágyat mindenféle extrém, őrült dolgokra amikor valakivel összejöttetek? 23F
2013. okt. 19. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miféle perverzióid vannak neked?
2013. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először szerelmesnek kell lenni és megbecsülni azt a lányt és érezze, hogy odavagy érte. Lehet, hogy később megteszi, amit szeretnél, de akkor te is neki.
2013. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, mik a perverzióid. :)

Amúgy meg nem, én pont a mostani pasimmal élem ki minden kis piszkos vágyamat (imádom is érte!).

2013. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: például mélyen alvó hölgyekkel szexuális kontaktusba kerülni. Szeretem azt is, ha a nő alárendelt helyzetben van (ezen a téren sok dolgot kipróbáltam). Na, az ilyen bilincselés meg hasonlók azért megmaradnak nálam minden esetben. De ha szerelmes vagyok, akkor nem teszek meg olyanokat, amiket akkor, ha nem vagyok.

Szerencsére mostanság már nem esek könnyen szerelembe :).

2013. okt. 19. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
ez tök normális:) az lenne gáz ha nem tartanád előbbre a lányt a perverzióidtól.
2013. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!