Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lenne önző emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne önző emiatt?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepett a párom azon kijelentése, hogy önzőnek érzi magát, hogy ő nem hajlandó engem orálisan kielégíteni, de tőlem elfogadja.

Egyszer vetettem fel neki még az elején, de akkor vonakodott, és nagy nehezen bevallotta, hogy nem szereti csinálni. Én ezt elfogadtam, és nem is boncolgatom a témát.

Nemrég viszont azt mondta, önzőnek érzi magát, hogy ő tőlem elfogadja, de nem viszonozza, ezért a jövőben rászánja magát.

Megmagyaráztam neki, hogy ne erőltessen magára olyasmit, amit nem akar/nem szeret, mert úgy egyikünknek sem lesz jó.

Szerintem szó sincs önzésről, nálam is van egy két dolog, amit már nem vállalnék be.


19L, 26F


2013. okt. 19. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem önzőség, az önzőség pont akkor áll fent, ha erre nem is gondolna, hanem alapnak venné, hogy te csinálod, ő meg nem.
2013. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kedves tőle. Nekem pl. több fiú mesélte, hogy az ilyesmi náluk olyan dolog, amit csak akkor tesznek meg, amikor a kapcsolat már tényleg komoly, vagy a lány annyira tetszik nekik. Tehát nem akárkivel(bár ezt nem csodálom).


Szerintem a párod rájött, hogy mennyire fontos vagy neki, és így már hajlandó lesz rá. Persze nem undorral fogja tenni, hanem élvezettel:) mivel már hajlandó rá

2013. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!