Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek gáz egy barátsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek gáz egy barátság extrákkal kapcsolat, vagy féltek tőle, vagy hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

Itt persze a barátságon nem azt az igazi barátságot gondolom, hanem azt, h pl. megismertek engem, utána vagy lesz vmi, vagy nem.

Nem akarom elhinni, h csak a férfiak között van ilyen, akinek ez jól lenne, biztos van a lányok között is, csak ők sztem nem merik beismerni, ugye?

Előre is köszönöm a normális válaszokat, nem kell elküldeni az anyámba, nem vagyok nyomorék annyira, csak kíváncsi lennék, h milyen egy ilyen kapcsolat, s azért próbálnám ki.



2013. okt. 19. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudod, a gerinc...
2013. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen,de többet érzünk egymás iránt,csak tudjuk h nem működne.Valaki mindig sérül.
2013. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

belementem,de eleve többet éreztem.aztán időnként próbáltam elhitetni magammal,hogy ez nekem is jó.nincs kötöttség stb..majd szép lassan beleszerettem. húztuk a dolgot hónpokig,majd döntöttem.vége.szeretem,de nem megy így.

jó nagy marhaság volt,soha többet ilyet.

2013. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es: te aztán bonyolult csaj lehetsz, nem értem az összefüggést, h miért írtad ehhez a gerincet.

Én nem a szeretőt kérdeztem, ez nem olyan, minthogy tartok egy csajt szexre a feleségem mellett. Ez egy sima kapcsolat, amikor is összejönnek, jól elvannak, utána kötöttség nélkül élnek tovább.


A másik két válaszolót legalább értem. Igen, ez a baj ezzel, h vki sérül, de ha összejössz valakivel, s több év után szétváltok, akkor nem sérültök. Hát de még jobban az a baj. Ha ezt nézzük, akkor ne is ismerkedjen senki senkivel, mert tuti, h sérülni fog. Ezért az utolsó mondatomért bocsi, de ez az igazság, nagyon ritka az örök szerelem sajna.

2013. okt. 19. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
én belementem egy fiúval akit nagyon rég óta ismerek látásból és nem bántam meg mindkettőnkek jó volt, nem érzek többet, bár sokat gondolok rá..de nem úgy mint mikor szerelmes vagyok csak h milyen jó vele... és nincs probléma vele mint mikor kapcsolatban vagy vkivel :P
2013. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 henriettaaa válasza:
Jelenleg én egy ilyen kapcsolatban vagyok, nem szeretem csak elvagyunk, meg közben jó barátok is vagyunk, megbeszélünk mindent. Nem bánom h alkalmi kapcsolatban vagyok.
2013. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én is szívesen belemennék ilyenbe, de a férfiaknak nehezebb dolguk van ilyet kialakítani sztem.
2013. okt. 19. 20:53
 8/10 henriettaaa válasza:
Szerintem nem, miért lenne nehezebb?
2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szar egy dolog.. annak aki érzelmekre vágyik. Sajnos mindenki előbb-utóbb arra fog vágyni, minden idők kérdése. Vannak akik ideig-óráig elvannak nélküle, de ez is változik.
2013. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát azért nehezebb sztem, mert a csajok még ha arra is vágynának, akkor se mindig mennek bele, mert úgy érzik, h ez nagyon gáz dolog, s mit szólnának mások ehhez, ha kiderülne... a férfiak meg úgy vannak vele, h tök jó, nem veszíthet az ember ezzel semmit. Sztem ezért nehezebb nekem a dolog.
2013. okt. 19. 21:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!