Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a csajok élvezetese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a csajok élvezetesebben tudnak nyalni, mint mi, pasik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.. Elvileg ők 'Erre születtek' :)))
2013. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglehet... :D
2013. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biszex nő vagyok és jelenleg egy másik nővel járok, de azt mondom, hogy ez egyáltalán nem nem függő. Volt pasi is, aki nagyon jól tudott nyalni, de csaj is, aki abszolút nem. Annyi, hogy a nőknek puhább ajkaik vannak és nekem személy szerint izgatóbb egy csillogó női szempárt látni a combjaim között, miközben nyal. ;) 23/N.
2013. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pasik viszont állítólag jobban szopnak. ;)
2013. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Most egy hülyén fog hangzani, de egy nőt csak egy másik nő; egy pasit csak egy másik pasi tud(na) tökéletesen kielégíteni szájjal.. mivel tudod, hogy neked mi lenne a legjobb.
2013. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kétlem:D
2013. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4: Ezt soha nem fogom tudni megcáfolni, de óriási kételyek ébredtek bennem :D
2013. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de pl. a női nőgyógyászok nagyon érzéketlenek tudnak lenni. Pedig pont azt gondolnád, hogy ő tudja, hogy milyen az. De épp az ellenkezője.

Szerintem ez nem lehet nemfüggő. Az én pasim nagyon jól nyal, ezt nem lehetne überelni.

2013. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:) Ki mit élvez.
2013. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!