Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Alkalmi szexnél ha valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél ha valamelyik fél elfordul a csók elől az mit jelent?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfordult a csók elől.
2013. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy ez csak alkalmi szex érzelem nélkül és nem is akarja hogy érzelem is legyen a dologba mert csak szex
2013. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent jelenthet. Nincsenek benne érzések, csak szimpla d*gás a részéről, nem szeret csókolózni, stb...


Én pl kapcsolatnál is van, hogy elfordítom, pedig imádok csókolózni, de már egyszerűen nem kapok levegőt :D

2013. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy... pont, hogy többet szeretne, de mivel a partnere nem, ezért inkább elfordul a csók elől.
2013. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Büdös a szád? Esetleg szoptál előtte?
2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig elfordultam a csók elől, mert nem szerettem volna, hogy úgy érezze, hogy ő többet jelent a számomra, és féltem attól is, hogy esetleg ez meg is történhet, ha meghittebb lesz az együttlét. (20\L)
2013. okt. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!