Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire fontos nektek a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek a szex a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve élek párkapcsolatban , azonban a párom nem tudott kielégíteni . Nem volt köztünk sokszor szexuális kapcsolat , a fáradtság és egyebekre hivatkozva . Azonban az aktusok alkalmával csak neki volt orgazmusa , amint ezt elérte befejeződött a szex.Velem nem foglalkozott én mindent megadtam neki , de cserébe ezen a téren semmit sem kaptam . Rengetegszer beszélgettem vele erről és mondtam neki mekkora probléma ez, ám szerinte a szex nem olyan fontos , mint azt én hiszem . Különbözőbb magyarázatok vannak erre : Inkább nem kezdeményez ha fáradt vagyok , mert másnap munka és hagy aludni stb... Így volt , hogy hónapokig nem szeretkeztünk . Tegnap viszont már nem bírtam , megint vita , ott pedig ez lett a főtémám , mint már sokszor . Megkaptam , hogy neki nem ez az első és szerinte én gondolom rosszul , hogy ha ez nem működik két ember között , akkor az egész kapcsolatnak annyi . Őt nem ez mozgatja és van sok más ettől fontosabb dolog .

Csak nekem olyan fontos a szex és az , hogy mindkettőnknek jó legyen vagy nálatok sincsen ennek ekkora jelentősége . Én vagyok túl szex centrikus vagy inkább az ő hozzáállásában van a probléma ? Az előző kapcsolata hosszú volt ugyan ,de annál szegényesebb ebben a tekintetben is , állítólag nem miatta . Nem mondom magam gátlásosnak , mindent megtud velem beszélni , de mindig csak én hozom fel a témát . Teljes érdektelenség van benne irántam vagy mi ez .



2013. okt. 20. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy így gondolod! Nem veled van baj hanem a pasiddal! Én is úgy gondolom hogy fontos a szex egy kapcsolatban! Csak egy olyan partner kell hozzá!
2013. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon fontos,8 éves kapcsolat..sokat rohanunk,meló,stb,de alig várjuk hogy egymással lehessünk úgy is.
2013. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A pasid önző, emellett még tök mások az igényeitek (és a szexuális kultúrátok is). NEM fog megváltozni, Te viszont sok sebet szerezhetsz még.

Szerintem válts, itt már nem sokat tehetsz.

2013. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit tehetnék , rengetegszer leültem vele beszélni erről vagy hoztam fel olyankor a témát amikor nem lenne számára annyira bántó. Javasoltam orvost is , közösen is , de szerinte neki nincsen baja . Csak fáradt , ha pedig nem az , akkor valami más , ha sikerül együtt lennünk a fentiek érvényesek.
2013. okt. 20. 13:55
 5/15 BlackSword ***** válasza:
Ő gondolja rosszul... Egy kapcsolatban igen is fontos a szex...
2013. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mintha a saját sztorimat olvastam volna. Teljesen eltérő szexuális kultúra, neki nem volt fontos annyira a szex, és elvárta volna, hogy ÉN alkalmazkodjam csak az ő igényeihez, ő meg sem próbált alkalmazkodni az enyémekhez.

Az érthető, ha valakinek TÉNYLEG problémái vannak a szexualitással, ha fáradt, ha nem kívánja, de az, hogy ezt rá akarja erőltetni a partnerére, és nem is próbál meg mindkét fél számára elfogadható megoldást keresni, az egy nagyon önző hozzáállás.

Egy év nem sok idő. Válts, mert ez csak rosszabb lesz, és TE fogsz sérülni. Nekem az önbecsülésem, az önértékelésem egy ilyen kapcsolatban olyan súlyosan sérült, hogy jelenleg is terápiára járok, pedig már másfél év telt el a szakítás óta, és azóta volt több kapcsolatom is, de egyikben sem voltam képes elhinni, hogy én számítok egyáltalán a másiknak... nem éreztem nőnek magam.

2013. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A szex az egyik alappillér egy kapcsolatban. Ha kiveszed, nem működik. Aki mást állít az frigid vagy fogalma sincs a szexről.

Amúgy nekem is volt egy ilyen exem. Nagyon szerelmes voltam belé, így elviseltem és megalkudtam, aztán még ő hagyott el. Mai eszemmel habozás nélkül kivágnám mint az ólajtót.

2013. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A probléma az , igen , hogy lassan már egyáltalán nem érzem magam nőnek , a barátaim többször dicsérnek meg mint ő valaha , hiába veszek fel neki bármit , járhatok előtte meztelenül is, max. megjegyzi , hogy milyen lengén öltöztem . Soha sem volt ilyen kapcsolatom , másért a negyedét nem tettem meg és százszor többet kaptam ezen a téren. Neki az a válasza , hogy minden másban a kedvemben jár , az miért nem "ér" annyit mint a szex ? Szerettem volna segíteni neki , megértetni vele , de akkor inkább lépjek ki belőle ? Hogy lehet ilyen egy ember ?
2013. okt. 20. 14:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom, hogy a pasinak ilyenkor el kellene ismernie, hogy problémája van, de ahelyett, hogy bevallaná, inkább hárít, tagadja, hogy bármi gond lenne vele, és ezt csak úgy tudja megtenni, ha azt mondja, hogy te vagy a hülye, ha problémának látod, ami szerinte nem az.

De ha a fejeden pörögsz, akkor sem tudod ezt megváltoztatni, mert NEKI kellene felismerni és változtatni, és ha ettől elzárkózik, akkor nem változik semmi. Nem meg sérülsz.

2013. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*TE meg sérülsz.
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!