Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet összehozni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összehozni egy alkalmi dugást? (részletek alább)

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken sokszor eljutok csajokkal a smárolásig, de onnantól egyiket sem érdeklem kb. hazamennek azt cső :). Ez így szokott lenni, vagy én rontok el valamit? Hol és hogyan lehet egyáltalán egyéjszakás kalandokba bonyolódni? 23/F

2013. okt. 20. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem jol smarolsz! En ha eljutok egy csajjal a smarolasig akkor abbol rendszerint dugas lesz a vege... 23/f
2013. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, nem minden lány adja oda magát rögtön, főleg, ha amúgy hely sincsen, ahova vihetnéd vagy mehetnétek. (Ha van, akkor irigyellek, mert sokszor simán felvinném én is, ha mást nem, csak elleni, nem kell feltétlenül nálam arra gondolni). Kérd el a számát, a nevével, vedd fel facen, és nem egyéjszakás lesz belőle, hanem innen már csak rajtad múlik. Én mostanában így csinálom, de egyelőre beszélgetésen túl nem mozgatott meg bennem semmit sem senki annyira, hogy belevágjak.

Csak megd3gni meg nálam azért nem megy, mert akármennyire is szeretném, kihasználni nem akarom őket, és ezt legutóbb tisztáztam is előre a lánnyal (ami nem tudom milyen taktika, de így történt).

2013. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl fiatalokhoz mész oda, a gimis ribik még félnek hazamenni valakivel, az egyetistáknak viszont már be lehet vágni a brét.
2013. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, gimis valószínűleg nem fog veled hazamenni, lehet, hogy még szűz is pluszba. És legyél tényleg rámenős, hogy eszébe se jusson nemet mondani. (Illetve szerintem ha a lány d.gni akar, ő maga hozza fel ilyenkor... Legalábbis saját példámból kiindulva)
2013. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Felvillantasz egy húszezrest. A csajok imádják a Deák Ferkókat, megfelelő mennyiséggel bármit elérhetsz velük a lányoknál.
2013. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
hány évesekhez mész oda?
2013. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ahhoz megyek, aki megtetszik :). De általában 20 körül szoktak lenni, ezen kívül még egy keresztnevet tudok meg és ezzel vége is a dolognak. Nem hiszem, hogy rosszul csókolnék, erőszakos sem vagyok, csak kellően rámenős. Nem nyíltan utasítanak vissza, csak elkezdenek pl. másokkal táncolni, vagy csak különválunk egy pillanatra, aztán már nem találom sehol. Beszélgetés igazából ritkán sül ki a dologból - vagy van, aki csak meghívatná magát mindenre, de az olyanokat érthető módon ott is hagyom azonnal.
2013. okt. 20. 15:21
 8/31 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy szarul nézel ki. Erre nem gondoltál?
2013. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Akkor eleve nem smárolnának velem...erre nem gondoltál?
2013. okt. 21. 22:43
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Legyél rámenősebb csók után, fogd meg a kezét, kérdezd meg nincs-e kedve szívni egy kis friss levegőt, vagy ilyesmi onnantól már gyerekjáték.
2013. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!