Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha a barátnötök kicsit meghízna, hogy nöiesebb alakja legyen?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy melleiem vannak, de teljesen egyenes a derekam, ezért az utóbbi idöben kicsit elengedtem magam, és hagytam hogy kicsit meghízzak. ìgy most van csípöm, ami nem is teljesen háj csípö. Nekem jobban tetszik, így legalább minimálisan homokóra alakom van.

2013. okt. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a csüngő has nem nőies
2013. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos akkor, hol itt a probléma?
2013. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kis edzéssel is el lehetett volna különíteni a derekadat a törzsed többi tájékától :)
2013. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vékonyat preferálom.
2013. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: egy teljesen fiús alkatú lánynál? sok sikert..
2013. okt. 20. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi lenne az a meghízás :D de küld magadról egy képet és megmondom ,hogy örülnék e neki vagy nem
2013. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nem véletlenül kérnek képet minden kérdésnél. Leirhatom akár, hogy mikiegérnek nézek ki, de igy nem lehet megitélni a dolgot.
2013. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!