Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (szex után barátság? )

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátom a suliból akivel amolyan barátság extráztunk..egyszer csúnyán összevesztünk és azóta nekem lett barátom,ő pedig folyton bunkózik de nekem hiányzik mint barát mert fontos volt nekem..hogy viselkedjek vele? nézzem levegőnek? a baj az, hogy minden nap látom mert osztálytársam.Tanácsokat szeretnék.(nem akar velem békülni és mindig beszólogat)
2013. okt. 20. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 mindkettőnk
2013. okt. 20. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nagyon jó barátom (igaz teljesen más korosztályból, ő egy 50es pasi), aztán több lett köztünk. Kb. 1-2 évig "barátság extrákkal" volt, aztán vége lett a románcnak x okból. Azóta is ugyanolyan barátok vagyunk, sőt, még jobban, mert mióta több is volt köztünk, sokkal nyitottabban tudunk beszélni egymással és a problémáinkról.


Szóval létezik ilyen, de szerintem nem a tizen/huszonéves korosztályban.

2013. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

akkor ez esetben mond el neki tisztán az érzéseidet.

így ő is megfelelő választ tud adni és ez még mindig jobb mintha csak futnál utána és sóvárognál a szeretetére..érted?

2013. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak a barátod miatt is hagyd a srácot. Képzeld csak el az ő szemszögéből: a barátnője fut egy fiú után, aki az "extrás" barátja volt, de csak barátságot akar tőle... melyik fiú hinné ezt el? Még ha szex nem lett volna, csak barátság, úgy rendben is lenne, de így...

Ha meg a fiú nem akar veled még csak szóba állni se, akkor végképp hagyd. A végén úgyis te lennél a r...c.

2013. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem futok utána, ő bántott meg engem nagyon, és úgy érzem mintha már felesleges lennék a számára és nagyon rossz érzés.
2013. okt. 20. 15:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. okt. 20. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:

5ös!


De miért kellene a mostani párjának megtudni azt, hogy előtte kivel milyen kapcsolata volt? Ez nem tartozik rá!

2013. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Ha úgy érzed, hogy felesleges vagy számára (magyarul csak addig kellettél neki, míg megfektetett), akkor hagyd a fenébe, nem ér annyit, hogy foglalkozz vele!

2013. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
felesleges is vagy! miért ne lennél az? szexre már nem vagy jó
2013. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!