Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valójában mit jelent, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit jelent, ha egy lány engedi, hogy lesmároljam tánc közben? Részletek alant.

Figyelt kérdés

Eddig a pontig ugyanis minden alkalommal eljutok, ha egy csaj hajlandó velem táncolni egy kicsikét. Nem vagyok erőszakos, csak kellően rámenős. Utána azonban nem folytatódik a sztori; még megtudok max. egy keresztnevet, aztán csókolom, nem látom többé (elkezd pl. mással táncolni, vagy hazamegy a barátnőkkel). Van persze olyan, aki meghívatná magát mindenre, de abban meg ott kockázat, hogy végül úgysem jön el velem, csak szivat, aztán én válok balekká. Pedig rendes srácnak ismernek, nem feltétlenül csak az az egy dolog érdekel. :)


Velem van a baj? Lányok véleménye is érdekelne.



2013. okt. 20. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

egycipőben járunk..:D de nekem még tánc se kell.. volt olyan is hogy egy 10perces beszélgetés után smároltunk...vagy 2sör után...és alig ismertem az illetőt. Olyan is volt hogy hozzá se szoltam a buliban, csak egyszer odajött és kijelentette hogy kisérjem haza, amikor kiléptünk a kapun, egyböl a nyakamba ugrott és lesmárolt:D pedig nembeszéltünk sohase...


De még szűzvagyok, mert 2. alkalomhoz egyetlen csajjal se jutottam:D


17/f

2013. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Srácok,ne bánjátok,ha ilyen lányokkal nem juttok tovább! Aki már pár mondat /pár kör pia vagy 5 perc táncikálás után a nyakatokba ugrik,az nem biztos,hogy olyan jó lenne hosszútávon!Nekem az első benyomásom az ilyen lányokról,hogy eléggé könnyűvérűek.Az ilyen nem barátnőnek való! Én a barátommal 2 hónappal (bár picit ezt is korainak tartom)a megismerkedésünk után csókolóztam először és nem éreztem úgy,hogy bármiről is lemaradtam volna. Remélem nem gondoltok valamiféle szentfazéknak,mert nem vagyok az,csak szerintem jobban jártok,ha ilyen lányokkal nem gondolkoztok 'járás' szinten.
2013. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pl. ha bulizok akkor szeretek pasikkal ismerkedni ,ellenni... de ha megtalálom azt a srácot,akivel komolyabbak a szándékaim ,akk nem lennék ilyen, úgyh nem kell egyből leírni ezeket a csajokat, akik bulikba így viselkednek 22/L
2013. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Mi a következő pont ahova el akarsz jutni? Megdugni (hazavinni vagy esetleg ott helyben) vagy esetleg randizni, komolyra fordítani a dolgot?

2013. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!