Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a "kutyapóz"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "kutyapóz" megalázó?

Figyelt kérdés

A barátnőm kellemetlennek érzi, és a fordított lovaglópózt is. Ellenben ha teljesen hason fekszik, úgy szereti, ha hátulról csinálom. Az miért más? Vajon miért tarthatja megalázónak? Ha szemből csináljuk és én vagyok felül, akkor is én irányítok, az nem megalázó? Vagy nekem nem kéne hogy megalázó legyen akkor az, amikor Ő van felül? Nem egészen értem a logikát mögötte. Vele megbeszéltem, de Ő csak annyit mondott hogy kellemetlennek érzi, nem tetszik neki, zavarja, ezért inkább hagyjuk a témát. Nem is erőltetem, csak kíváncsi vagyok miért lehet ez?


Azért is érdekes mert máskor azt mondta, szereti, ha "használom" szex közben, és szeret Ő is "használni"


2013. okt. 20. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem megalázó szerintem
2013. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem megalázó. Lehet,hogy azért tartja annak,mert az olyan állatias,és nem "nőként" bánsz vele..legalábbis úgy érzi,hogy akkor veszít a nőiességéből mert állatiasak vagytok. Bocsi,ha hülyén fogalmaztam.


20/L

2013. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem megalázó, nekem az egyik kedvencem, de úgyis a barátnőd véleménye a mérvadó a ti kapcsolatotokban.
2013. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, de furcsa, hogy akkor az miért nem megalázó, ha "használom", a pillanat hevében elkapom, és jó mélyen, vadul megdugom? Arra azt mondta, hogy izgatja, szereti. Vagy ha Ő teszi ugyanezt velem.
2013. okt. 20. 16:13
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert még gyerek, nem nő.
2013. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

" Mert még gyerek, nem nő."


Miért? Mitől lesz valaki nő a te definíciódban?

2013. okt. 20. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
nem az.
2013. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig azt szokták szeretni a lányok,mert mélyen beléjük lehet hatolni.
2013. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mikor nem voltam megelégedve magammal akkor nem voltam felül se kutyapózban(ne nézegessen mert rájön milyen sokat híztam, mekkora seggem lett :D )
2013. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert előző barátnőm szintén tiltakozott ellene, mert szerinte is megalázó volt. Végül sikerült rávennem, és aztán hatalmasakat is élvezett tőle, sőt követelte, hogy alaposan d.gjam meg hátulról... :)
2013. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!