Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Így el lehet csábítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így el lehet csábítani egy férfit? (23/N)

Figyelt kérdés
Felveszek miniszoknyát magassarkúval, erősen kisminkelem magam, aztán keresem a társaságát, szépen mosolygok rá, érdeklődve iszom minden szavát, kedves vagyok vele és nyitott. Szerintetek, ha tetszem neki, erre lépne?

2013. okt. 20. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre még én is, pedig csaj vagyok.
2013. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szétkefélne
2013. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel igen.
2013. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, jól hangzik, de azért ennyi nem elég, ahhoz kell a személyiséged is, és pláne az, hogy milyen viszonyban vagytok egymással. Ha tetszel neki, akkor valószínű, hogy pozitív lesz a reakció, de szerintem ebben az esetben ne csak várd, hogy lépjen, néha kell nekünk, hogy a másik fél legyen a határozottabb. :)
2013. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Végre valaki aki nem a kivillanó cickóival akar elérni bármit is. Én abszolút díjaznám, ha egy normáknak megfelelő, de mégis szexi ruhában valaki issza minden szavamat! Tökéletes :) 22/F
2013. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dug*sra alkalmassá tenne...
2013. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne sminked ki magad erősen és ne öltözz lotyónak!

Elég a mosoly és a társasága keresése.

Egy gyenge viszont elegáns smink az nyerő, de semmi képen sem erős és hivalkodó, öltözködésben is jobban fel tudod kelteni a figyelmét ha nem pakolsz kirakatba mindent, de mégis nem mindennapi a megjelenésed!

2013. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez személyiség függvénye. Ha pl. engem próbálnál meg így elcsábítani, nem működne, mert egyrészről nehezen venném a jeleket (azt hinném, hogy más miatt öltöztél ki), másrészt pedig számomra az erős smink inkább ront az összképen. Szóval egy férfit biztosan el lehet ezzel csábítani, de ha arról a bizonyos EGYről van szó, akkor a személyisége alapján válassz haditervet.
2013. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jelenleg formális kapcsolatban állunk egymással, de azt már észre vettem, hogy kedvel engem és szimpatikusnak tart. De én most úgy szeretném felkelteni az érdeklődését, mint nő. A miniszoknyát én egyáltalán nem tartom ribizlisnek. Ha a többi ruha,kiegészítő nem az mellette.

Az értelmes válaszokat nagyon köszönöm! :)

2013. okt. 20. 17:01
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Az én pasimat tuti nem tudnád így elcsábítani. Ki nem állhatja a ribiket.
2013. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!