Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezetetnem kellene magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezetetnem kellene magam?

Figyelt kérdés
Ezen a heten a harmadik pasinál járok, akivel lefeküdtem..es rosszul erzem magam, kezdek az egyik srácba szerelmes lenni, de tudom hogy eselytelen mert csak szexre akar, es ez a lelki elhagyatottság miatt megyek bele ugy erzem ilyen kapcsolatokba,volt amikor egy héten 5 pasinál tartottam, es nem tudom mit tegyek, de nem tudom feldolgozni a sok csalódást, es azt hiszem amiatt megyek bele ilyen kapcsolatokba, mert akkor csinaltam ezt legutobb is, mikor azt ereztem hogy nem kellek annak aki nagyon számit:(
2013. okt. 20. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

érdemes.

csak előbb találkozzunk! :D

2013. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
toprongy
2013. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok toprongyos
2013. okt. 20. 17:06
 4/22 anonim ***** válasza:
Vigasztalásra jelentkezem!
2013. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem vagy toprongyos csak egy nagy büdös k**va, egy rendes párkapcsolatra vágyó srácnak nem kell ilyen, nem lehet megbízni az ilyen nőben!
2013. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én szívesen "kikezellek"! :P

Szóval nagyjából az a helyzet, hogy elsétálsz egy étterem előtt, megérzed a finom illatokat, erre hazamész száraz kiflit rágcsálni? Kezdesz beleszerelmesedni egy srácba, aki csak szexet akar, de helyette te inkább másokkal akarod betölteni a lelkedben és a lábaid között tátongó űrt!? Hol ebben a logika?

2013. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bezzeg én sose találkozom ilyen lánnyal :(
2013. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
na mindegy, nem ertitek..nem vagyok rbanc..es igenis ha vegre ereznem egyszer az eletemben hogy kellek szellemileg, mindenhogy annak az illetőnek akiert od avygok, akkor igenis nem csalnám meg, nem is neznek senki másra
2013. okt. 20. 17:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: önértékelési zavaros nőknél ez gyakori.
2013. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kellene neked egy pszichológus.

Magadat nem tudod szeretni, és attól, hogy rengeteg fiúval szexelsz, akik közben azt mutatják, hogy szeretnek téged ez nem változtat azon, amit magadról gondolsz, csak a tüneteket kezeled rövid időre.

2013. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!