Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiket izgat hogy tapasztalatlanabb pasival csinálja? Mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtudom, de ha van, írjon nekem
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy egyszer majd találok egy ilyen lányt. Remélem, hogy tényleg léteznek olyan lányok akik nem bánják ha egy szűz pasival fekszenek le.
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a lány beállítottságától függ szerintem. Ha a csaj irányítóbb típus, lehet szívesen bevezetné a srácot a szex rejtelmeibe :) Ha viszont inkább alérendeltebb típus akkor vallószínű csak szerencsétlenkedés lenne.
2013. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy még olyan aranyosak, nyitottak.

akikkel eddig voltam máshogy álltak hozzá a dolgokhoz mint egy nagy kan, akinek 50 nője volt. bennük még ott van a reménykedés, ártatlanság, nem csalódtak még kapcsoatban, nőben sem igazán max. plátóian, nincs az hogy "meghúzom és lelépek" vagy "minden nő r.banc ezért bezárom a szívem és azértse szeretem meg"

szóval kedvesek, meg odateszik magukat normálisan, meg nem irányítanak erőszakosan és nem megfélemlítéssel próbálják kicsikarni hogy velük legyek

ja és hogy nincsenek berögzült rossz szokásaik, lehet nekik mondani hogy most ezt csináld, mert így jó vagy ezt ne mert nem szeretem

tehát hajlandóak tanulni és nem sértődnek meg vérig ha szólsz hogy nem tetszik valami

2013. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha létezik ilyen, akkor szívesen veszem, ha ír nekem. :)
2013. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
It's a trap!
2013. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem mindig is izgattak a visszahúzódó fiúk. Mocskos nőszemély vagyok, de pont azt élveztem velük, hogy hamar elélveztek és kiéltem magam rajtuk. Kifacsartam belőlük mindent. Kiszúrom az ilyen pasikat könnyen. Én mondjuk domináns nő vagyok, de életem párjának nem tudnék egy ilyen típusú fiút elképzelni. Viszont a perverz hajlamaimnak jó időnként engedni. :P 23L.
2013. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!