Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az nagyon férfiatlan, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon férfiatlan, ha nem tudok érzelmek nélkül dugni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 17:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

NEM! Es nalam elony! Es nem vagyok allitolag banyarem, sot! De nekem nem kell olyan aki atment a fel varoson, nem allok be 110.-nek...


A mostani baratom eleg jo pasi :) kicsit feltem hogy megfektetett mar egy rakat not, de nem! Nem akarta megmondani de csak 10-20 novel volt...eloszor hezitalt hogy elmondja aztan meg szabadkozott hogy de a minoseg szamit es nem a mennyiseg! Lehet o is pont ezen izelt, hogy ferfiatlannak talalnam... holott...


A 20 mar picit talan soknak tunt nekem elsore- de ok vegulis annyi ev alatt okes. Meg 10-20-at mondott, lehet csak egy exkluziv 10 fos tarsasag tagja vagyok :) Mindenesetre nagyon megnyugodtam hogy nem 50 vagy 100 not dugott meg... attol lehet rosszul lettem volna, szoval igen, inkabb a minoseg szamit mint a mennyiseg! :) Meg sokkal bensosegesebb igy.

2013. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10-20 is rengeteg, de te tudod...
2013. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40 ev alatt?
2013. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg akkor lenne igazán bensőséges, ha egy nője se lett volna előtted. 10-20 nő után azt mondani, bensőséges... Már 2-3 után se érezném annak.
2013. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jol van akkor masok a limitek.

40 evig nem varhatok valakitol azketa eletmodot!


Vannak hatarok, en pl. szuz 40 eves pasival nem kezdenek hiaba arra mondanad hogy "az a legbensosegesebb"


Van tapasztalata, de nem bszott meg minden heten mast.

Szamold mar le evekre, 18-40 kozott van 22 ev... evi kevesebb mint atlag 1-2 no...

2013. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igazából nálam is előnnyel indul egy ilyen fiú, sokkal jobb mintha minden fűre-fára rámászna..:)
2013. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

És te hány éves vagy amúgy?


Jó, hát egy 40 éves ne legyen szűz, bár ha csak ennyi "baj" lenne vele akkor akár lehet is az felőlem, bár eleve egy 40 évessel én nem kezdenék, hanem csak korombelivel, egy fiatal huszonéves fiú pedig még nyugodtan lehet szűz.


De a 10-20 nő szerintem egy 40 évesnél is sok, lehetett volna max. 2-3 komolyabb kapcsolata és ennyi, azt úgy még normálisnak tartanám.

2013. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

9

Rám spec nem igaz. Nem bírom, ha valaki megmondja mit csináljak!

2013. okt. 21. 18:49
 19/20 anonim ***** válasza:
30 vagyok... vagyis leszek nemsokara. Ha a kovetkezo problemad a kokemeny 10 ev korkulonbseg lenne akkor megelozlek a reakciommal, teszek ra.
2013. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

2-3 novel hosszabb kapcsolat az nem hosszabb kapcslat hanem kozel evtizedes kapcsolat!

Szamold akkor ugy hogy minden novel atlag fel evet - 1 evet volt egyutt... az nem rovid!


Nem kis 20-on eves fiurol beszelunk, hanem mar egy felnott ferfirol, szoval azert masabbak a szamok- az ARANYOK!

2013. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!