Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt olyan nálatok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan nálatok, hogy megláttatok egy puncit, és csalódást okozott, mert mást vártatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt, vagy hogy történt?
2013. okt. 22. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mást vártunk?:o Nem tudom te ezzel, hogy vagy, de én örülök, hogyha a punci helyén egy puncit találok.
2013. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy máshogy nézett ki, mint ahogy az adott embernél elképzelted
2013. okt. 22. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyesnél a pont:D
2013. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Én babát vártam. és salátát kaptam.
2013. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mást vártatok? miért világítson vagy mi? a puni az puni, aminek hálát kell adni
2013. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem kell elképzelni.. lyuk-lyuk! :)
2013. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mondanám,hogy csalódtam,de amikor a mostani barátnőmet először megláttam meztelen,megdöbbentem,mert ilyen szőrös puncit még sosem láttam.Valami elképesztően nagy szőre volt.

Mást vártam,de engem ez egyáltalán nem zavart,így nem okozott csalódást.

2013. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ilyen élményem volt nekem is az egyik bnőmnél, amit az előző írt. Vmi elképesztően dús és nagy kiterjedésű szőre volt. Mondjuk én szeretem a természetességet, de ez hihetetlen szőrös volt. De nem zavart, szerelmes voltam, és 16 évesek voltunk. 25/F
2013. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Most miért is húznátok a szátokat? A szőrös p.na újra divat. A kopasz olyan mintha a gyerekekét b..znád. Gondolj bele ilyet nem lehet csinálni. Olyan mintha pedofil lennél. FÚÚÚÚJ. Én mondjuk a félig szőröset szeretem.
2013. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Balanus_concavus ***** válasza:
Igen, amikor először láttam szőröset élőben, ill. furán nagyok voltak a nagyajkak. De igazából egyik se zavart, tettem a dolgom.
2013. okt. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!