Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » PASIK! Nektek milyen csaj jon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Nektek milyen csaj jon be jobban? Velemeny?

Figyelt kérdés
Ugy ertem,azt szeretitek ha a csaj szeret kezdemenyezni,s meg azert sem keresitek,nem irtok neki,stb..s olyankor elbizzatok magatokat,vagy azt szeretitek jobban ha egy lany nem adja magat konnyen.Ha lefekszik veletek 3 ik talalkozasnal,akkor konnyuverunek nezitek?
2013. okt. 23. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, ha szeret kezdeményezni, de nem adja magát könnyen! :D
2013. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17/F
2013. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha lefekszik velem a 3. randin,akkor az egy visszaigazolás nekem,hogy akar engem ugyanúgy,mint én őt,akár még kapcsolat is lehet.

ha hónapokig kell hajkurászni,akkor-

tuti dugok mással addig.

ráunok.

megvárom a dugást és utána lépek le végleg.

2013. okt. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban szeretem, ha én kezdeményezek. Persze, ha valaki bejön akkor nem zavarom el.

Ezt a 3. Randi dolgot meg felejtsétek már el. Velem 1 randi tartalmasabb, mint 10 átlagos randi egy átlag pasival. Azt hiszem, ha valakinek egyformák a randit, akkor valamit rosszul csinál.

2013. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem válaszoltam, sosem elbízás volt az oka. És, ha csaj akar tőlem valamit akkor sem. Magamtól, full egyedül is elbízom én magam, nem szükséges hozzá megerősítés, mert tudom, hogy kva jó vagyok ;D
2013. okt. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 harmadik ***** válasza:
Minden nő az egyenjogúrágért harcolt régen most mikor meg van akor meg még sokan elvárják hogy a férfiak fussanak utánuk! Mi férfiak se vagyunk gondolat olvasók, tehát a nőnek is lehet nyugodtan nyomulni :-D
2013. okt. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az arany középút a legjobb. Akit 3. randin meg lehet fektetni, az ringyó, de azért éveket se kelljen rá várni. Viszont ha egy lánynak nem derogál kezdeményezni, az nagy pozitívum.
2013. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha a lány kerdeményez. Az mindegy mikor ´bújunk´ össze, türelmes vagyok (legalább is azt hiszem az vagyok)

23f

2013. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!