Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Babát tervezgetünk, de elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát tervezgetünk, de elég durván szoktunk szexelni. Ez árthat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy bizonyos időközönként tesztelek, nehogy valami baja legyen a gyereknek. Vagy mi a megoldás? Nemrég hagytuk el a gumit, és most vadulunk, mert eddig nem lehetett.

2013. okt. 23. 10:31
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
:P
2013. okt. 23. 17:32
 22/32 anonim ***** válasza:
hogy csináltátok eddig?
2013. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Eddig gumival..
2013. okt. 23. 20:20
 24/32 anonim ***** válasza:

Én mondom, neked még nem kell gyerek!

Pedig 19 vagyok és van egy lányom.

2013. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha babát akartok, akkor vegyetek kicsit vissza! Gondolom nem akartok keresztülmenni egy esetleges vetéléssel járó lelki traumán csak azért, mert nem tudtok visszavenni a tempóból.
2013. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
24-es, mégis miből vetted már le, hogy nekem nem kell gyerek?:D
2013. okt. 23. 20:55
 27/32 anonim ***** válasza:
Abból, amit írsz. Ahogy az egészhez hozzáálsz. Komolytalan vagy.
2013. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Pedig nem igy van, varom már h terhes legyek, de mielőtt ez megtörténik, cask élvezhetem még a szexet, nem?
2013. okt. 23. 21:14
 29/32 anonim ***** válasza:
Igaz. :)
2013. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 László22 ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést, nem értem miért lenne baj a babának ha csapkodja a fenekedet, vagy hogy intenzívebb az együttlét, vagy maga az hogy anál-al csináljátok. Komolyan mondom nem értem hogy egy 24 éves ,,nőne" miért csak ennyi a kapacitása. Ha durva a szexetek akkor néz meg egy tényleg durva szex videót és hasonlítsd a tieteket hozzá. Én inkább azon gondolkodnék-e el hogy meg van-e már az exisztenciám ahhoz hogy babát vállaljak. Feleségül mentél már a párodhoz? Van egy külön szoba nektek, megfelelő munkahely, és az akarás ami miatt a gyerek nem egy érzelmileg sérült személy lesz, mert utána jut neked vagy a párodnak az eszébe hogy ő még bulizni akar.


Én ezeket venném számba és ez alapján dönteném el.


Elnézést a kicsit borúsabb gondolkodásért, csak ügye manapság nem ezek alapján akarnak gyerekeket hanem mint pl itt hogy lehet-e intenzív a szexuális élet. Röhejes :D


Gondolkodj el rajta.

2013. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!