Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez? Azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez? Azért van mert nem tud kielégíteni?

Figyelt kérdés
A barátommal már tervezzük az elsőt,de még nem történt meg.A lényeg,hogy tegnap felkerült témára az önkielégítés..és elmondtam neki,hogy amellett,hogy kb heti egyszer van petting és orál szex attól én még majdnem minden nap maszturbálok (nem ujjazom magam csak a csiklói orgazmust érem el amit ő még soha nem ért el mert mindig csak ujjazott)emellett elmondtam neki,hogy van olyan,hogy nem kívánom kb egy hétig aztán meg napi 4x rám jön..először nagyon felizgatta a dolog,de aztán elkezdett agyalni,hogy én azért csinálhatom ezt mert ő nem tud engem kielégíteni..mielőtt ő nem volt azelőtt is masztiztam ugyan ilyen rendszerességgel..
2013. okt. 23. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj ugyan már.. ezen nem kell agyalni:D a kettő úgyse fogja sose helyettesiteni egymást:D
2013. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, lehet ettől, de nem is ez a lényeg! ha az ujjazástól nem mész el, akkor beszéljétek meg, hogy a csiklódat izgassa! így neki is sikerélménye lenne...
2013. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt nem értem én se,hogy most őt mért zavarja,hogy én ennyire kívánom..én kifejezetten örülnék ha a barátnőm ennyire kívánós lenne..:)
2013. okt. 23. 10:39
 4/5 JulesM111 ***** válasza:

Dugjatok, maszturbáljatok, ez az élet rendje.

Néha kívánod, néha nem, néha vele, néha nélküle...

Nincs ezzel semmi gond, tocsogjon az a punci, fröcsköljön a sperma, jó dolog.

2013. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem jól csinálja akkor mond meg neki hogy hogyan csinálja mert nálad jobban senki sem tudhatja hogy neked mi a jó
2013. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!