Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik rosszabb érzés egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi csak megdugni akarja, vagy ha egy pasi még meg se akarja dugni?
2013. okt. 23. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első.

A második egy teljesen természetes dolog. Az ember nem tetszhet mindenkinek, nem is célja (jó esetben). Attól nem dől össze a világ, hogy valaki nem talál vonzónak, és nem feküdne le velem, én se akarok lefeküdni az összes igényes férfivel... Az viszont, ha csak megdugni akar valaki, számomra megalázó, mert én a belső értékeimmel szeretnék "hódítani", komoly kapcsolatot keresek, és nálam csak akkor van szex, ha van mellé megfelelő érzelmi alap és kapcsolat is.

20/L

2013. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

OO én találkoztam olyan vezető beosztású nővel,akit nem akartam megdugni is kiharcolta,hogy kirúgjanak :(

Szóval ha megdugják az a baj,ha nem dugják meg őket az a baj.

2013. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
szerintem meg a második. a legtöbb nő tetszeni akar a férfiaknak és ez valójában növeli az egójukat, amit szeretnek.
2013. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
2
2013. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
2.
2013. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A második. Az annyira rossz, hogy még panaszkodni sem mernek róla.
2013. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, nem gondoltam volna hogy a másodikat fogjátok többen írni. Mert ugye általában az 1. miatt panaszkodnak, pedig szerintem is a 2-dik jobban bántja őket meg leesik tőle az önbizalmuk.
2013. okt. 23. 12:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatban vannak, akkor a második, s jól mondja, #6.
2013. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A második, a "még" szócska miatt. Mert persze mindenkinek más személyiségű, gondolkodású lány kell kapcsolatra, ez oké. De ha még csak megdugni se akar, akkor a külsőmmel lehet csak probléma.
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!