Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan nő akiszeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akiszeretné gyakorolni a lingam masszázst? én meg szeretném gyakorolni a yoni masszázst vállalná valaki?

Figyelt kérdés
vajon van olyan nő aki pont erre a masszázsra vágyna, gyakorolná?

2013. okt. 23. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mert szerinted aki tudja ezt csinálni, az nem tlálna rá jelentkezőket?
2013. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam aki tudja. :)


aki még nem tudja, nem biztos, csak gyakorolna.


de ha jobban belegondolok biztos van aki szimpátia alapján csinálná, nem akárkinek. próba csersznye,kérdezni lehet nem?:)

2013. okt. 29. 07:18
 3/5 anonim ***** válasza:
aki nem tudja, annak meg tanulni kell, az meg nem csak úgy van, hogy fogja és kiveri... ez egy elég komoly dolog
2013. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hogy szeretsz szörszálhasogatni, de szerinted nem létezhet olyan helyzet, hogy valaki tudogatja, de gyakorlás, próbálkozás hiányában még "fél" én egy olyan helyzetet teremtenék ahol teljesen fesztelen megbeszélhető minden. de persze tudom mi mindent lehet erre mondani. engem érdekel a dolog, minenki más gondolhat amit akar, arra nincs hatásom, így nem is zavar :)
2013. okt. 31. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 5000/alakalom áron találsz rá normális kinézetű jelentkezőt az már jó
2014. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!