Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom miért van ez? De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért van ez? De eléggé felidegel a dolog. Lent

Figyelt kérdés
na szóval van egy barátnőm nem rég jöttünk össze és az előjátéknál semmi probléma nincsen áll a cerka normálisan de mikor felveszem a gumit és tudom hogy mindjárt berakom akkor egyszerűen lelankadok.. de nem tudom miért . előző barátnőimnél sose volt ilyen probléma és nem tudom mi tévő legyek 19 éves vagyok nem kéne ilyen korba problémáim legyenek meg a dohányzástól se ilyen korba jönne el ez a mellékhatás hanem több 10 év múlva lehet azért mert nem ismerem annyira még és túl jó nő? azért '' parázok rá ennyire '' tippek? hogy miért van ez vagy mit csináljak?

2013. okt. 23. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
exekkel is gumi volt? mert ha nem, akkor a gumi teszi ezt. ihletet vesztesz.
2013. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előző barátnőmmel 4 hónapig gumi nélkül volt. az az előttivel gumi volt de akkor mindig cink volt mert állanóan kiszakadt és állandóan ezen sztresszeltünk hogy terhes e meg ilyenek
2013. okt. 23. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a gumi előhozza az agyadból ezeket a stresszelős momentumokat és ezért lankadsz le. Érdemes lenne tablettát vagy vágyt használnia a lánynak, már amennyiben komolynak ígérkezik a kapcsolat.
2013. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem igérkezik komolynak úgy érzem és szerintem a tablettát nem tudnánk megoldani épp emiatt de szerinted mit csináljak? hogy ne legyen ez hogy gumival cink legyen? mert pl multkor reggel probáltuk meg és akkor nem volt probléma csak nem ment be neki mert szűz a csaj és nem volt síkosító és nem tágult ki eléggé . vegyek kamagrát? vagy mi?
2013. okt. 23. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom alapján a következő lehet.


Probléma:

- nem tudsz róla, de túl nagy és az olcsó Németországban gyártott gumik nem jók rá

- rossz tapasztalatok miatt a tudatalattid lelankasztja

- a barátnőd nem elég nedves, "szivacs-puncija" van


Megoldás:

- vegyél nagyobb gumit

- maszturbálj gumiban, hogy hozzászokj az érzéshez és ez majd megnöveli az önbizalmad

- legyen a barátnőd elég nedves, ha egy orgazmuson túl van, mielőtt behatolnál az a legjobb


Remélem segítettem.


25/F

2013. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes kommenteket hát a legolcsóbb masculan óvszert használtam és elég szűk milyet vegyek?
2013. okt. 23. 14:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!