Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok, de még mindig zavarban vagyok ha egy új pasival oda kerül a sor. Ez normális?

Figyelt kérdés
A férfiak miért tudnak gátlás nélkül egyből úgy mutatkozni egy nő előtt, mintha már 1 éve együtt lennének? Persze, kevés idő kérdése, és "megszokom" én is a másikat, de volt már, hogy srác azt hitte, hogy még szűz vagyok. :) Mondjuk én sosem voltam ez a kalandvágyó típus, lehet, hogy aki több 10 strigulát behúzott, annak ugyanúgy megy elsőre egy új emberrel, mintha már régóta ismerné.
2013. okt. 23. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A férfiak tudnak, de én nem. Nekem is idő kell, míg feloldom gátlásaimat az ágyban a nő előtt.
2013. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
azért mert nem randiztál vele 5ször, hanem rögtön ágyba bújsz. bújj ágyba 2 hónap után és nem leszel zavarban.
2013. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nekem azért megy, mert nincs mit szégyellnem, és fölöslegesnek érzem a várakozást. Ha valami nem tetszik neki rajtam, jobb az elején tudni
2013. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz ,eg lehet érteni és próbálnálak kicsit ellazítani, oldani a gátlásaid h ne érezd magad cikin :) én sose éreztem magam zavarba ha meztelenkedni kellett , úgy vagyok vele h nincs mit szégyellnem :) nyugi nem baj ha kivsit gátlásos vagy :)
2013. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem akarok 25-30 évesen is ilyen lenni még. :D
2013. okt. 23. 14:58
 6/23 anonim ***** válasza:
Hány pasival voltál már?
2013. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok. mintha mindegyik csak úgy vizslatna az elején, és olyan zavarban vagyok :D
2013. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem nincs már olyan pasi, hacsak nem egy szűz gyerekről van szó, akivel szex nélkül 2 hónapig lehet találkozgatni.
2013. okt. 23. 15:03
 9/23 anonim ***** válasza:

Te ilyen alkat vagy, nincs ennek semmi köze a tapasztalathoz, szerintem.

Én az első pár alkalomnál sem voltam szégyenlős meg visszahúzódó, mert én alapból harsány, magamutogató, excentrikus liba vagyok :D

Nincs azzal semmi gond, ha te szégyenlősebb típus vagy, úgyis felengedsz majd egy idő után :)

2013. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdező elárulom, hogy már régen nem vagyok szűz és velem 2 hónapig is tudnál szex nélkül találkozni, mert a nőt nézném benned, a bájodat, a lelked milyenségét próbálnám meg felfedezni és aztán jöhet a pucérkodás.
2013. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!