Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért elsődleges céljuk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elsődleges céljuk a lányoknak lefeküdni egy feketével?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez az elsődleges cél...na várj én ezt nem is tudtam...úúú kösz hogy szóltál...izé kicsim szakítanunk kell és otthagyom az egyetemet, mert most azonnal le kell feküdnöm egy feketével :D


(Ui. én személy szerint visszataszítónak találom a fekete férfiakat)

2013. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem az.
2013. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kérdező rasszista. :-D
2013. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Mert a nők TÖBBSÉGE az ismeretlenhez, a különbözőhöz és a rosszfiúkhoz vonzódik.


A fekákban ezen tulajdonság mindegyike megvan és még a farkuk is nagyobb átlagban.


Ők meg azért jönnek Magyarországra a ritka kivételektől eltekintve, akik tényleg normálisak és orvosnak készülnek, hogy könnyen kapható fehér csajokat húzhassanak meg.


Volt is egy ilyen kutatás még régen az usában, hogy a feketék is szebbnek találják a fehéreket. Nekik ez az ország maga a paradicsom. Az ösztöndíjasoknak azért, mert nincs vesztenivalójuk, ha elszórakozzák az összes pénzt és kibuknak az egyetemről is legrosszabb esetben még haza se küldik őket, mert akkorra már csináltak több gyereket több különböző nőnek és ott van a láthatási jog, meg kell adniuk a letelepedési engedélyt.


A menekültek meg úgy élnek, mint a vándorcigányok. Megfürdenek a szökőkútban aztán gerincre vágják az aktuális szöszit egy üres padon.

2013. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Afrikai vagyok baz.meg! :Dd
2013. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 Elég sok igazságot vélek felfedezni a kommentedben..
2013. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én irtózom tőlük. Nincs semmilyen célom velük :D
2013. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na ezért kéne a jobbikra szavazni, ők rendet tennének itten...
2013. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát lemerném fogadni, ha majd elözönlik a bolygónkat a szürke ufonauták, akkor a lányok egyből b szni akarnak majd velük is. Komolyan mondom a lányoknál mocskosabb, perverzebb fajt én még nem láttam ezen a bolygón. :D
2013. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kell nekik a csokifudzsi!:D
2013. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!