Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mindig balra görbül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig balra görbül a fiúk farka?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 15:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mert nem.


A leggyakoribb hogy nem görbül semerre.


Amúgy HA mégis lenne vmi összefüggés AZOKBAN az esetekben amikor görbül, ott valóban a maszturbáció soráni terhelés lehet az ok (petyhüdt állapotban szerintem a szöveteknek kellően rugalmasnak kéne lenniük hogy ne okozzon a helyzet változást).


Amúgy bármerre görbül, van egy esély rá hogy a különös alak miatt extra nyomást, és így stimulációt okoz a hüvely falán, szóval szerintem ezen nem kell aggódni.

2013. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem is balra néz, de nem óriási mértékben, talán 3 centire ha kitér a vége attól a helyzettől, mintha egyenes lenne. És balkezes is vagyok - nem kétbalkezes :D - tehát lehet, hogy van köze a két dolognak egymáshoz. Annak viszont lehet alapja, amit az előttem válaszoló írt. Ha a férfi farka nem egyenes, akkor bizonyos pontokon intenzívebben érintheti, súrolhatja a hüvely falát, fokozva ezzel az élvezetet a nőkben. Rám eddig egy csaj se panaszkodott. :D Sőt.
2013. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Igen, van az a mondás, hogy csatnak, f...nak baloldalt van a helye. Ezért a legtöbb fiú gatyahúzás után balra is hajtja. Ettől aztán egy idő után magától is "beáll" baloldalra.

(Vagy kinek-kinek abba az irányba, ahová hajtani szokta...)

2013. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Nekem nem mindig egy irányba dől. Vannak ilyen természetes vízfolyások a föld alatt és mindig megérzi melyik irányba és arra dől és finoman rezegni kezd.

Mondjuk lehet hogy ebben szerepet játszik a botturmixgép is a zsebemben. :)

2013. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!