Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves férfi, akit már régóta ismerek. Mindig jóban voltunk, sokat beszéltünk, elmondta a titkait és ez kölcsönös volt. Nemrég adódott, hogy egy bulin, mind a ketten ittunk (Nem voltunk részegek.), és ő lekapott engem. Amióta megtörtént ez az eset, azóta már nem úgy tekintünk egymásra, mint barátok. Folyamatosan találkozni akar velem, bókolgat és szeretné, ha lefeküdnék vele. Én kívánom őt, de mivel már régóta ismerem, tudom, hogy nagy nőcsábász, ezért nem vagyok abban biztos, hogy jó döntés lenne-e lefeküdni vele. Viszont velem máshogy viselkedik, mint a többi lánnyal, és ezt nem tudom hova tenni. Csak jól színészkedik?


18 éves vagyok.


2013. okt. 23. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy "veled máshogy viselkedik"? Nem vagy mellette a nap 24 órájában. Szerintem csak szexet szeretne. De te tudod :)
2013. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
úgyis megteszed, akkor meg minek papoljunk neked itt te agyatlan tyúk?
2013. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már emlegeti a szexet, akkor ne remélj sokat.
2013. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miből gondolod,hogy veled máshogy viselkedik,mint a többivel.Ha már az elején kinyilvánította a szex iránti vágyát veled,akkor gondolhatod,mire kellesz neki.
2013. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Mindenki magából indul ki. :)
2013. okt. 23. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Na lefekudtel mar vele? En magambol kiindulva gondolom, h ha valaki mar ennyire bolygat h kepes vagyok irni miatta erre az oldalra. Akkor marhara nm szamit h ki mit valaszol mert ugyis lefekszem vele. Erdektelen ember miatt nem irnal es nem torned magad. Ellenallni szerintem sanszos hogy ugysem tudsz.
2013. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!