Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratomal el kezdunk szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomal el kezdunk szexelni, fel percig jo kemeny a farka, aztan puha lessz es leall, s nem megy el, vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
40pasi, en 20/L
2013. okt. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Asszem mindjárt felajánlják jópáran h helyettesítsék az erekciós problémákkal küzdő pasidat.


Lehet fiatalabbra kéne cserélned....

2013. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az a fárasztó kérdező troll aki egész este az lányok az öreg pasikra buknak ezért vagy szűz kérdéseket nyomatja.
2013. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez stressz, nem impotencia. Lehet tudat cseszi hogy meg kell felelnie egy 20 éves lánynak.
2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán nem apáddal kéne csinálni.
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A potenciaproblémák inkább a behatoláskor, vagy közvetlenül előtt jelentkeznek, de olyankor egy TAPASZTALT nő sokat tud ám segíteni. Ha tényleg így van, és nem kamu a kérdés, akkor a pasi nincs ott "fejben", nem kívánja a partnerét. Mert ilyen potenciaproblémával én nem találkoztam és nem is hallottam róla...


Nekem volt 40 éves pasim, akinek az elején voltak gondjai, de aztán egy éjjel négy hosszú menetet lenyomtunk. Na ehhez kell a nő "szakértelme". ;)

38N

2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Agyilag nincs a veled lévő aktusnál. Magyarul nem kiván téged és eröltetni próbálja.
2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyesírásodból ítélve az lehet a baja, hogy nem zoofil.
2013. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nézd! én 23 éves vagyok de iylen problémám nincs.

Miért enm keresel korodbelit?

2013. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!