Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni hogy a pasim ne menjen el ennyire hamar?

Figyelt kérdés
Hát igazából még nagyon az elején vagyunk (1 hónapja feküdtünk le először és mivel mindkettőnk szülei halálra aggódják magukat és fél percre se hagynak minket egyedül, nehéz "gyakorolni")Általában kielégítem előtte de még így is nagyon gyorsan elmegy. Már szinte mindent megpróbáltam szóval az sem segít ha én diktálom a tempót meg ilyenek. Én örülök neki hogy neki ilyen jó de nekem még általában kell egy 5-6 perc min. az orgazmusig.
2013. okt. 23. 21:58
 1/3 anonim válasza:
és akkor miért nincs 5-6 perccel több orál előtte?
2013. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót!
2013. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő is elégítsen ki előtte. És amikor maszturbál, gyakorolja elnyújtani a dolgot. Ez alapvetően az ő feladata lenne.
2013. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!