Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ennyi homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób Magyarországon?

Figyelt kérdés

Néha rossz nézni ezt...


(Természetesen nem csak Magyarország, van elég fejletlen nép körülöttünk)



2013. okt. 23. 22:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Magyarországon mindent utálnak, ami egy picit is kilóg az átlagos, megszokott világképükből. Ez már csak ilyen. Na meg persze az sem hátrány ilyen téren, hogy felénk is a kereszténység az általánosan elfogadott vallás.
2013. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem tehetünk róla hogy a Római birodalom és társai akik ennyire buzultak kihaltak.
2013. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Persze, mert mindenben a "gaz fasiszta homofóbok" a hibásak. Az meg sem fodrul senkinek a fejében hogy a búzák is beleadtak apait-apait (ha már szerintük ez működékes felállás) hogy megutáltassák magukat. Gondolok itt a felvonulásokon tütüben meg kilógó farokkal bibliát taposó meg mindenféle szervezetekkel önmaguknak kötelezően kiemelet státuszt kisírókra, illetve azokra akik liberális háttérrel betiltatnak minden régi dolgot (régi népmesék, sorozatok bármi) csak mert egy régi típusú (normáli?) családképet adna...
2013. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
csak én nem értek hogyan jön ide a kerszténység? nem vagyok vallásos de azért túlzás lenne azt mondani, hogy azért hülye az ember mert keresztény...
2013. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Legyél már egy kicsit toleránsabb a másként gondolkozókkal! Csak azért sötétek, mert nem értesz egyet velük? Te aztán a tolerancia bajnoka vagy...
2013. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: ilyet senki nem mondott
2013. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%

"Néha rossz nézni ezt a sötétséget... "


Bár igaz, nem mondta; írta.

2013. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Én ismerek 2 meleget is ÉS SEMMI BAJOM VELÜK.


DE azokat akik egyfolytàban ezzel feltűnősködnek,sírnak hogy elnyomják őket,seggüket kilógatva vonulnak, mindenkiből díszb*zit akarnak kreálni és a normális családmodellt lerombolni azokat igen,megvetem.

2013. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem rád céloztam, hanem a keresztényes válaszolóra.
2013. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 tevetke ***** válasza:
54%
Inkább az oroszokról kéne példát vennünk! :D
2013. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!