Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Komolyan nem tudok felizgulni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem tudok felizgulni?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt és pár hete kezdődött ez a dolog. A hüvelyembe mikor be akarna hatolni a párom (akár hosszabb, akár rövidebb) előjáték után, egyszerűen fájó érzés jelenik meg. Olyan, mintha húzódna belül valami bőrszerű és/vagy mintha nyomnák a csontomat. A párom folyton mondja, hogy ki vagyok száradva és hát nem lehet gond az előjátékkal, mert mindig más és más, de van, hogy ugyanazt csináljuk napokig; az sem használ... Egyszerűen felizgulni nem tudok, a sírás kerülget, a párom meg kezdi elveszteni a bizalmát: azt hiszi, megcsalom és azért nem nedvesedek be. Mindketten teljesen kiakadtunk, nem tudjuk, mi tévők legyünk...


Kérlek, értelmes válaszokat, jó tanácsokat adjatok!!


Köszönöm előre is!


L/23, párom F/33


2013. okt. 23. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj végre el értelmesen ismerkedni egy huszonéves sráccal és ő majd felizgat kellőképpen. -.-
2013. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes kommentet, nem erre vártam.
2013. okt. 23. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a megoldás: síkosító. Így te is fogod élvezni. A benedvesedés mértéke egyébként nagyrészt genetika, nem minden nő tocsog, akármennyi is az előjáték.
2013. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt nem megy mert nagyon gyakran csináljátok, már hozzászoktál szinte, és nincs meg benned a vágy. Ha egy darabig nem csináljátok akkor nagyon fogod kívánni majd, és nem lesz ilyen problémád.
2013. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

síkosító / vagy keress olyan embert, akihez tényleg vonzódsz - a tested nem hazudik.


"azt hiszi, megcsalom és azért nem nedvesedek be"

amúgy egy gyökér:DDD

2013. okt. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Princess Naiva:

Köszi a tippet, ki fogjuk így próbálni! Sajnos eddig én mindig olyannyira fel voltam izgulva, hogy törölgetni is nehéz volt, szóval ezért is nem értem, miért van ez.


23:36-os kommentelő:

A párom szexmániás, így naponta többször (jóformán amikor van lehetőségünk) csináljuk. Én is szeretek szeretkezni, szóval simán benne vagyok, de mikor mostanában ez van, rendkívül dühítő........ Meddig kell várjunk szerinted? Köszi az ötletet!


06:10-es kommentelő:

Igazán vonzódok hozzá, csak szerintem tényleg elég a testemnek a folyamatos szex és ez egyfajta védekezés. Szeretetre is vágyok más formában, nem csak szeretkezés formájában, de sajnos bármire alig van időnk, mert mindketten dolgozunk.

Gyökérnek gyökér, én így szeretem (mert gyakran ilyen), de ez szar, hogy naponta ezt említi meg.

2013. okt. 24. 13:23
 7/7 A kérdező kommentje:
06:10-es kommentelőnek még köszi a választ és a segítséget!
2013. okt. 24. 13:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!