Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az elsőnél ki szokta felhúzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsőnél ki szokta felhúzni a gumit?

Figyelt kérdés
Ha mindkettő fél szűz, akkor ki szokta felhúzni a gumit? A lány, a fiú, vagy mindketten? Vagy mondjuk még előtte kimegy a vécére a fiú és ott húzza fel? Mi a normális?
2013. okt. 23. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mér menne ki a wc-re???
2013. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
wc-re? why? úgyis látja utána nem?
2013. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen ennyit bonyolítani, megfogod, kibontod, felhúzod ott a dákódra és kész.
2013. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Nemzeti Fogamzásgátló Minisztérium kirendelt munkatársa.


Kérvényre ettől hajlandó eltekinteni az állam abban az esetben ha a lány anyja vállalja a feladatot, mint a "régi szép világban".

2013. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mér menne ki a vécére"


Hát mert mondjuk nagyon kínos ahogy fél óráig bohóckodik vele... Legalábbis nekem kínos lenne, tekintve hogy azt sem tudnám hogyan kell elkezdeni. Ilyenkor örülök hogy még jócskán odébb lesz ez is.

2013. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kell sok ész rájönni, hogy kell feltenni. Én is a lány előtt tettem fel először, előtte még csak kezemben sem volt óvszer soha, mégis ment 5 másodperc alatt.
2013. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csórók vagytok? gyakoroljatok otthon előtte fafejek!


az ilyen életképtelen egyedek ijsztőek

2013. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!