Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdjek a fiúbarátommal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a fiúbarátommal? Nem fogom megbánni?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom rá,nagy a vonzódás kettőnk között mióta ismerjük egymást (1 éve),és már fél éve nem voltam senkivel,hiányzik a szex is. Ő kezdeményezte már,de nemet mondtam. Pedig akarom... csak félek,hogy beleszeretek a barátomba,mert ő nem olyan aki csakúgy megállapodik valaki mellett.

19/L


2013. okt. 24. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történt, hogy ennyire felpörögtél?:D
2013. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Most komolyan arra sem vagy képes, hogy magadról eldönts valamit, még ezt is meg kell kérdezned?

pffffff...gyenge vagy


kezdem egyre jobban utálni a nőket!!!

főleg az ilyeneket mint te!!!

2013. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha le tudod magadban tisztázni azt a dolgot, hogy ez csak szex lesz és semmi több, akkor igen. Máskülönben csak magaddal szúrnál ki szerintem.
2013. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, hogy válasz helyett miért mindig a kérdezőt minősítik sokan ezen az oldalon!?

Kedves kérdező, sajnos nem tudok túl sok tanáccsal szolgálni. Énis hasonló helyzetben vagyok. Sok álláspontot hallgattam meg, de én úgy döntöttem, hogy az érzéseimre hallgatok. Ha elég nagy a bizalom, akkor szerintem te is hallgass az érzéseidre. Esetleg ha van kedved beszélgetni, akkor küldj üzenetet! :)

2013. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet ertek kettessel. Azert bicskanyitogato a gondolkodasmodod. Nem azert mert kivanod a szexet, hanem mert arcon kopod magad, hiszen te is bevallod h nem tudna megmaradni egy lany mellett. Nok szegyene...
2013. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az
2013. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan feküdj le vele.
2013. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!