Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg fiúként hogyan csábíthat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúként hogyan csábíthatnám el a főnökömet?

Figyelt kérdés

20f vagyok, ő 48 éves de nagyon helyes fiatalos a korához képest és nem tudom hogyan hozhatnám fel neki a témát..?

De csak finoman mert nem akarok beégni ha ő mégsem olyan mint én.


2013. okt. 25. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is meleg? Mert ha nem akkor sehogy. De amúgy írhattál volna több dolgot is pl. szoktatok-e beszélgetni, van családja, milyen a viszonyotok, stb.
2013. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ö nem meleg és vaslszeg nem az inkább hagyd a fenébe nehogy a végén kirúgasd megad.

Am meg ha rosszul sül el a dolog és feljelent szexuális zaklatásért a rendőrségen úgy megvernek h azt nem köszönöd meg.


Úgy h inkább meny egy bárba az a tutit.

2013. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van családja? Mert ha van akkor nem hinném hogy van esélye ennek a dolognak. Viszont ha nincs akkor is csak óvatosan, ne ronts rá, finoman puhatold ki :) Ha mégsem akkor simán visszahúzódhatsz szépen és nem lesz belőle semmi, mert ha esetleg kicsit erősebben nyomulsz akkor lehet hogy sértésnek veszi és a munkád is veszélybe kerül :/
2013. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

- doktor ur! valami van, mert szur a fenekem

- hajoljon elore, megnezzuk mi lehet a baj ... de hat kerem, ebben egy rozsa van

- neked hoztam dragam

2013. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!