Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nehéz normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz normális pasit találni egy hármashoz?

Figyelt kérdés
Vagy 18-19 évesek, vagy igencsak egyszerű emberek jelentkeznek... Ennyire bonyolult értelmes, normális FÉRFIT találni egy kis játékhoz?

2013. okt. 25. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Normális ember nem száll be 3.-nak semmilyen gruppiba.
2013. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
25 éves normális ember vagyok. Kizárt, hogy belemennék egy hármas "játékba"... Talán ha két lányról lenne szó, esetleg... de még úgyis meggondolandó.
2013. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne is csodálkozz, hogy nem találtok normális férfit ehhez.
2013. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Na ez az. Értelmest nem fogsz találni, az egyszerűbbek azért mennének mert jó kis ingyen numerára számítanak.
2013. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ?

Nehéz?

2013. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted egy normális pasi miért akarna egy másik pasival egy ágyba kerülni, függetlenül attól, hogy ott van egy nő is?

Ne csodálkozz rajta, ha olyanokat találsz, amilyeneket... Ha két nőről lenne szó és hozzájuk kéne egy pasi, még azon is erőteljesen elgondolkoznék és max megfelelő ismeretség után mennék bele.

25/F

2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én például normális pasi vagyok, és meg lehet találni.
2013. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!