Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lakasos prostik milyen ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakasos prostik milyen ferfiak jarnak hozzatok es mennyit kertek egy menetert, elotte megnezhetitek oket vagy ott talalkoztok eloszor? Johet akar privatban is!

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A "Lakasos prostik" helyett elsőre "Lakatos prostikat" olvastam :D Valszeg mert erre ez a leggyakoribb prosti-név... Kell a segíj mellé egy kis kess.
2013. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, hogy a lakasos prostik itt olvasgatjak a gyakori kerdeseket es privatban valaszolgatnak? :)
2013. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sok van, es itt is van jopar :)

De johet valasz klienstol is.

2013. okt. 25. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Ott látom először.

Nagyon vegyes, sőt, mindenféle. Nem lehet kategóriákra sem bontani, mert tényleg mindenféle.

Az ár több mindennek a függvénye.

Valószínűleg tudsz róla, hogy van egy piaci ár, amolyan kartell-ár, amihez mindenki igazodik és időn is múlik. Mások a kívánságok alapján felárakat számítanak fel. A felárnak az előnye az, hogy a pénz korlátot szab a kliensnek, hátránya pedig, hogy megalázó számolgatást hallgatsz végig a telefonban.

Nekem az a véleményem, hogy érdemes óradíjat mondani, érzékeltetve, hogy abba mennyi minden fér bele. Ami nem fér bele, felárért sem megy. Így amikor megérkezik, fizet, elmondja mit szeretne, azt megkapja és elégedetten távozik (tudja mit nem lehet már azelőtt, mielőtt eljön és amíg ott van, szabadon kérhet bármit, nem tudom érted-e így).

2014. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lol el is felejtettem ezt a kerdest.


Azota mindenre valaszt kaptam, nem lanykent, nekem nem menne ez a melo, akarmennyire szexehes vagyok neha a pasim kell csakis, na meg mar nagyon jo oraberekben tudok dolgozni kulfoldon. Viszont csak elsodort ilyen helyre is a sors xD


Lattam kaputelefonban az arcokat. 4 qva igenytelen, es 1 aranyosnak kinezo kisfiu. (neha az ilyen fiuk a legkocsogebb kis majmok allitolag)

Tudom, hogy a 30 perces talalka legtobbszor 7-10 percet jelent vetkozessel, oltozessel egyutt xD LOL


Hat ja konnyen jott penz. A lanyok nem szallnak ki, hozzaszoktak az eletszinvonalhoz, ket kezzel szorjak a penzt es meg latszatja sincs pl. auto, haz. Es akarmilyen rossz volt az a nap a penzszamolgatasnal felcsillan a szemuk...

2014. jan. 19. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Most kur.va voltál, vagy az akartál lenni ?
2014. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem dragam, eleg jol keresek enelkul is :) Meg mondom, hogy sose gondoltam volna hogy ilyen helyen is jarni fogok egyszer.
2014. febr. 7. 14:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Amugy vannak koztuk tok aranyos lanyok is.

Ja meg amit eddig hittem, hogy nagyon raszorulok csinaljak ezt... hat total nem, teljesen atlagos hatteru lanyok. Csak na, sok penz van benne...

2014. febr. 7. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy jártál ott, ha nem csináltad ?

Biztos van 1-2,de attól még kur.vák. Persze, semmi köze ennek a rászorultsághoz, vagyis van aki azért csinálja, de az az utcasarkon áll, és egyértelműen ők vannak kevesebben. Simán csak lusták dolgozni és tanulni, hülyék, és csak röhögni és élősködni akarnak a társadalmon-országon.

2014. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem lanykent jartam ott... nem mondhatom el a reszleteket.. Sose gondoltam volna hogy egyszer belelatok ilyenbe.

Ismertem mar hivatasost - egy ismerosunk baratnoje az volt. De mivel o "titkolta" ami amugy nyilt titok volt igy nem kerdezhettem tole dolgokat.


Amugy igen, a penz miatt nem szalnak ki belole. 5-10 darab 2-7 perces menet es szazezer van a kezukben. :) Aztan azt ugyanugy elverik 100.000-es csizmara es 600.000-es kabatra. Kar... de ok is mondtak, mar nem mennenek el egy mekibe minimalberert dolgozni. :(


Pfff nekem ilyen aron tuti nem kellenenek ilyen cuccok. Mondjuk a 100.000-es csizmat most is meg tudnam venni 1,5 napi berembol, de valahogy nem tudom mivel tudna tobbet nyujtani egy szazezres csizma, mint egy 20-30.000-es...

2014. febr. 10. 07:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!