Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Síró férfiak? Bátorság vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síró férfiak? Bátorság vagy szimplán gáz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

de ez így hülyeség kérdező. Hát nem direkt fogsz sírni, vagy akkor ha rád jön a sírás és visszatartod, akkor az bátorságnak számít??


szóval, ez így hülyeség, de én még olyan hü de nem találkoztam (értsd egyáltalán nem) olyan esettel, ahol kinevettek volna fiút mert sír. De például sírs ment az ujjadba ment egy szálka az gáz. De mondjuk ömlik belőled a vér és baromira fáj valami és sírsz hát, igeeen az nagyon gáz ám.


Amúgy nem tudom mennyire bátorság, én ezt soha se így néztem, de dírekt visszatartani szerintem hülyeség, csak mindenen sírni sem kell, főleg ha igazi férfi vagy ^^

2013. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ejj még hova, meddig nyálasodik ez a világ? Először jött, hogy a nő kezdeményezzenek, már lassan ott tartunk, hogy a nő bókoljon... Most meg még ez is? Bőgjenek a férfiak? Hát elment minden eszetek emberek?! Egy férfi ne bőgjön! (A könnyezés és a bőgés közt különbség van...) Különben elveszti a "hitelét".
2013. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Persze egy férfinak ne legyenek érzései, legyen folyton kőszikla, legyen mindig szúrós a tekintete és legyen olyan, mint egy gép, aki csak pénzt keres és eltartja a családot, ugye?


Mert kb ez a férfiideál. És már bocs, de ez nevetséges. Az ilyen férfiak érzelmi fogyatékosok. A legtöbbjüknek nehezére esik kimutatni az érzéseit, még a saját családjuk felé is. Én nem akarok ilyen ember lenni és nem is leszek. Kimutatom az érzéseim, már CSAK AZÉRT IS. Aki pedig olyan mint te, nyugodtan botránkozzon meg rajta, annál jobban szórakozok én.


22/F

2013. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hat szerintem mi is csak emberek vagyunk, ugyanugy sirhatunk. Mondjuk, nem minden kis baromsagert, hanem csak a komolyabb dolgokert. Egyszer meg egy filmet is megkonnyeztem, a Ryan kozlegeny megmenteset, de ugy altalaban egy evbe egyszer ha sirok.

20/f

2013. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!