Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy nagyon-nag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy nagyon-nagyon beinduljon rám a pasim?

Figyelt kérdés
Szexuálisan:)L
2013. okt. 25. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a bugyidat. :) Az mindig bejön.
2013. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Maztizz elitte..
2013. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég ha a barátnőm szépen elkezd vetkőzni mikozben pl csokolozunk simogatom ennyitol nagyon be lehet indulni 17F
2013. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ülj bele az ölébe és mozgasd a popsidat, hogy felálljon neki, aztán súgd a fülébe "Most azt akarom, hogy nagyon keményen megbassz".
2013. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rakj elé 1 doboz vazelint. A többit tudni fogja rögtön!
2013. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Öltánc. Nagyon hatásos ;)
2013. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Striptease + öltánc + szexi fehérnemű (esetleg francia bugyi alá felvett tanga, csak, hogy még jobban késleltesd a meztelenséget) + maszturbáció előtte.

Nincs férfi aki ennek ellen tudna állni.

2013. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem tegyél be egy jó lassú feka rap-et, seggtáncolj neki, engedd, hogy paskolja a feneked... :)
2013. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, kb. elmondtak mindent, amit én is akartam. :D Szexi fehérnemű, combfix, tűsarkú, ilyesmi. Vagy ugye sztriptízelhetsz egyet neki. Vagy beleülhetsz az ölébe, és ott "táncolsz" egyet, amíg érzed, hogy fel nem állt teljesen. Vagy beígérhetsz valami olyasmit, ami eddig nem volt, például szájba élvezés, popsiszex stb. ;)
2013. okt. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!