Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valakinek volt olyan barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt olyan barátnője, akivel lehetett verekedni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Verekedni nem, de birkózni lehetett... :D
2013. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én voltam barátnő akivel lehetett verekedni, birkózni.. mi ketrecharcoltunk:D
2013. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Meg akart tépni. Aztán azt mondtam, nem leszek a barátnője.
2013. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindketten bunyósok vagyunk,szóval párszor kóstolgattuk egymást a ringben,meg sokat birkóztunk.

Túlságosan elkényelmesedett az exem,és az egyik vitánál gondolt egyet és bevert.

Azóta maximum csikizés,bökdösődés,már attól kivagyok ha véletlenségből kapok egyet.

2013. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ha végig olvasod, van folytatása is.

2013. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nálunk nem túl szerencsés dolog, mert egyenruhás vagyok és sajnos előfordult már, hogy vadabb szexuális szituációnál reflexből reagáltam (szakmai ártalom)és nem volt annyira kellemes. Szóval inkább észnél vagyok és nem verekszünk....az ágyban főleg nem.


29N

2013. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Na itt egy igazi magyar beképzelt rendőr. Ilyen erővel amivel rendelkezel igazán rendet rakhatnál a cigányok között.
2013. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen szoktunk néha Párommal, bár volt, h csak védte a rúgásom, s másnap belilult a lábam. ^^'

Birkózni is előszeretettel, de Ő erő fölényben van, néha ha nem számít rá, akkor tudok én is meglepetést okozni.

(N)

2013. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!