Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban azokat a lányokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban azokat a lányokat, akik nagyon rázzák magukat a bulikon diszkókban, partykon, azokat könnyű megfektetni?

Figyelt kérdés

Ezt haverom mondta Ő a nagy partiarc.

Akik nagyon feltűnően rázzák magukat a bulikon, hozzádörgölőznek a barátnőjükhöz, meg ölelgetik, puszilgatják egymást, azok a lányok ribizlik.



2013. okt. 26. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Ja.
2013. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
bezony.
2013. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem feltétlen a mozgáson múlik,ha eléggé berúgott,akkor azt sem tudja,mit csinál...


A ribiség már az öltözködésen látszik-mondom ezt nőként.

2013. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez hulyeseg, én is szoktam 'razni magam' seggem meg a csipomet de nem lehetne konnyen megfektetni
2013. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
ez így van
2013. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
nem kell túlfilozofálni, ez így van
2013. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
És ki ítéli ezt meg? Mármint ki dönti el,h most a csajnak feltűnési viszketegsége van, vagy csak szimplán jól érzi magát... mert,ha a kedvenc zeném szól,vagy ha egy kis dubstep jön, akkor rohadtul nem érdekel ki mit gondol, táncolok, ahogy jól esik. De ha odajön egy srác, elküldöm a fenébe, nem diszkóban kell ismerkedni.
2013. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
7-es XD
2013. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
el kell, hogy keserítselek, de nem igaz :) barátnőmmel néha csak ketten megyünk el, alig iszunk valamit, kb csak táncolni megyünk mivel imádjuk. a pasik körbe is szoktak állni sőt még táncolunk is velük na de ha már simogatni, fogdosni kezdenek akkor leállítjuk őket. tehát nem fektetnek meg pedig ràzzuk rendesen :) mondjuk lehet hogy ez helytől is függ, biztosan csak jó helyen járt az a partiarc.
2013. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem és a ruha sem feltétlenül igaz

20 évesen flitteres melltartóba jártam house bulikra mert jó alakom volt (most már nem venném fel mert soknak tartom) és a bulikon meleg..soha nem ismerkedtem buliban

2013. okt. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!