Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még ilyen lányoknál próbálkoznom ezzel a mérettel?

Figyelt kérdés

Nekem a kicsit husibb, nagymellű, de leginkább a nagyfenekű csajok jönnek be. Eddig még csak 3 nővel volt szexuális kapcsolatom, a legutóbbi volt csak nagyfenekű.

De sajnos jött a probléma... a nagy fenék miatt a péniszem (13-14 / 3,8 cm) a legtöbb pózban alig ért be a punciba. Hátulról meg aztán szinte lehetetlen volt normálisan szexelnünk. Nem beszélve arról, hogy harangoztam benne rendesen. Panaszkodott is folyamatosan.


Szerintetek hagyjak fel arról, hogy ilyen lányokkal próbáljak ismerkedni?

Fenékméretben kb. ilyen volt:

[link]



25/F



2013. okt. 26. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nem a fenékméretétől függ, hogy mennyire szűk...


egyébként nem túl életszerű a sztori... mekkora tapló parasztnak kell ahhoz lenni, hogy valaki szex közben arról panaszkodjon, hogy nem elég nagy neki a farkad? :)


Ha ez tetszik, akkor próbálkozz tovább.

2013. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elvileg a dagadt nőkben elférne 20 f--z is egyszerre és azok az igazi nagy feka farkak amik akkorák mint egy jó nagy jól átsütött finom jó fűszeres hurka egy kis savanyúsággal meg egy jó karéj kenyérrel..na...tehát...


egyénfüggő, na meg a csaj is rá tesz 1 jó nagy lapáttal, mármint ha szeret akkor szerintem ezen lehetne változtatni, nem tudom, hogy, de szerintem valahogy megoldható lenne az együttlétek élvezetesebbé tétele.

2013. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak pár alkalmas "kaland" volt, gyenge érzelmi töltettel. Én mondjuk többet akartam.

Most állítólag egy sportóval jár, gondolom az jobban tudja döngetni...

2013. okt. 26. 20:40
 4/6 anonim válasza:

sportlóval jár???? na hát igen annak nagy farka van!!!

:DDD (tapasztalatXDDD)

2013. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elírtam, sportolóval :)
2013. okt. 26. 21:09
 6/6 anonim válasza:
ööööööööö ja ... én is .... még nem csináltam lóval JO?????!!!!!!!
2013. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!