Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hat hete szültem, megvolt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat hete szültem, megvolt a nőgyógyászati vizsgálat is, de félek, hogy fájni fog az első szeretkezés, mert a vizsgálat nagyon fájt, másnak is fájt az első szex szülés után?

Figyelt kérdés

Kacsával és kézzel is vizsgált az orvos, de nagyon fájt. Első szülésem volt, gátsebem van, de már egyáltalán nem fáj és nem is érzékeny. Befele viszont repedtem egy kicsit, állítólag az is meggyógyult, nem is fájt, egészen a vizsgálatig. Ott majdnem beto.tam, mert annyira fájt a vizsgálat. Az első szex is ilyen lesz? Mert ezért kerülöm a Párom, félek nagyon, hogy fájni fog.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2013. nov. 2. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy picit fájt, vagy inkább érzékeny voltam. Mondd meg a párodnak, hogy legyen óvatos, mintha a "szüzességed venné el". Az első nem biztos, hogy jó lesz, de majd bele jöttök.

Vagy ha gondolod, várjátok meg a 3 hónapot, akkora már tényleg illene rendesen helyrejönnie a dolgoknak. A párod pedig ha szeret, megértőnek kell lennie.

2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még csak nem is természetesen, hanem császárral szültem, mégsem volt kellemes az első együttlét szülés után.

De mondjuk azért ne hasonlítsd az orvosi vizsgálatot a pároddal való szexhez.:) Nyilván mikor együtt leszel a pároddal, akkor azt kívánni fogod és a párod mindent megtesz majd annak érdekében, hogy felizgulj és jó legyen neked. Erre törekedjetek és lehet hogy az első alkalom nem lesz olyan kellemes, de utána majd jobb lesz.:)

2013. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi körülbelül 8 héttel szülés után voltunk együtt először. Nagyon fájt, pedig óvatos és figyelmes volt. Gátsebem se volt, mégis. Olyannyira szűk voltam és száraz, hogy egyszerűen nem tudtam volna akkor se élvezni, ha nem fáj. Vártunk még a következő együttléttel, de így 4,5 hónap után is előfordul hogy fájdalmas.
2013. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem csak az első fájt...még a 6 hónapban is. nem tudom miért, pedig csak elsőfokú repedésem volt, nem volt vészes, de mégis vhogy annyira szűk lettem...:-(
2013. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!