Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy munkatarsam (lany)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy munkatarsam (lany) akivel minden heten 2napot talalkozunk, eddig szinte csak munkahelyen nagyon jol vagyunk eggyut es szerintem en nagyon szimpatilus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Az eggyetlen bökkenő hogy barátja van a lánynak akivel boldog párkapcsolatban él (szüleivel él amúgy). Nem tudom hogy mit tudnék csinálni mert nem akarom elrontani a barátsagunkat. De nekem nagyon tetszik. Mit tehetek mondjam el neki? Hívjam el valahova munka után? Ja amúgy en 22f ő pedig 20lány
2013. nov. 2. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha boldog párkapcsolatban él akkor neked tabu. Nem értem miért van megtiltva a nőknek h barátkozzanak férfiakkal, főleg h csak munkahelyen találkoztok szóval nem is komoly barátságról van szó, egyszerűen csak KEDVES A MUNKATÁRSÁVAL, aki SZIMPATIKUS neki mint EMBER. De mivel a férfiaknak erre már feláll a farka, még ő lesz a szemét dög, amiért te nem vagy képes emberként tekinteni rá, csakis lyukként. És ne gyere azzal h nem csak megdugni akarod hanem többet, mert nem ez a lényeg. A lényeg az, h te kapcsolatot akarsz ott ahol a másik nem. Neki már van barátja, felejtsd el. Ne hívd el sehova. Ha nem lenne, el kéne hívnod, igen. De van. És kiemelted h boldog kapcsolat még csak nem is arról van szó h minden nap neked panaszkodna h milyen rossz neki...
2013. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Maradj meg az eddigi keretek között. Ha előállsz neki az iránta táplált érzelmeiddel, valószínű nem áll szóba veled többet. És ne akarj szétrobbantani egy boldog párkapcsolatot. Gondolj bele, milyen lenne a mostani párjának, ha esetleg "átigazolna" a lány hozzád! De ha boldogságban élnek, nem hiszem, hogy megteszi. A vége az lesz, hogy magadra maradsz, mert még barátkozni sem fog veled a lány.
2013. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyit hozzátennék, hogyha nem élvezed a barátságát, mert te mindenképpen többet akarsz tőle, akkor nem kötelező barátkoznod vele, még időben elmondhatod neki, de ne hangozzon érzelmi zsarolásnak, csak mondd el neki, h vegyétek vissza a kapcsolatot a munka miatt kötelező szintre (már ha egyáltalán több volt eddig!!!), mert neked fáj a lelkivilágodnak, h nem lesz több, és kész. Vagy csak kérj tőle 1-2 hónap szünetet. Ne kínozd magad feleslegesen és ne verd át, a friendzone egyik oldalnak sem jó. De ha még túléled a barátságát, akkor egyszerűen maradjatok úgy ahogy vagytok és kezdj el más lányok iránt érdeklődni, vegyél erőt magadon.
2013. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért írom mert csak kedves hanem látom rajta hogy tetszem neki valamennyire. Amúgy meg nekem nem fontoss hogy milyen érzései vannak a barátjának, nem az én dolgom. Engem a saját boldogságom érdekel. Az eggyetlen dolgog ami visszafog az pedig az hogy ha nem jön össze akkor megszakad a baratsag is amit nem akarok
2013. nov. 4. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismered a hapsiját?

Ha nem, nincs hozzá közöd, akkor nem tabu.

Ha haver a fiúja akkor tabu.

2013. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, csak kepek alapjan lattam. Egy bekepzelt kis pawagyerek.
2013. nov. 4. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Képek alapján nem tudhatod h beképzelt-e. Az h tetszel valakinek, nem jelenti azt h akar is tőled valamit. Attól még h barátja van valakinek nem vak. Ellenben lehet h nem akar tőled semmit, akkor sem ha tetszel neki.
2013. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!