Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
nem jött meg a mensim július vége óta. nem vagyok terhes, csináltam 12 tesztet, + voltam orvosnál, ő is csinált tesztet az is negatív lett.azt mondta, hogy biztos feszült vagyok és azért. aztán elmentem másik orvoshoz, aki szintén csinált tesztet és az is negatív lett. vett vért, akkor mondta, hogy vennie kell másikat is. de még nem szólt vissza. szerintetek mi lehet a bajom????

2013. nov. 2. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm korod ?
2013. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha 50 elmúltál normális.

a tesztet amúgy tudod hogy kell használni? mert volt már rá precedens, hogy egy illető a lábgombájára felírt krémet kenyérre kenve ette.

2013. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja igen, lemaradt, 17 vagyok és lány bár szerintem erre rájöttél.
2013. nov. 2. 18:40
 4/7 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy hogy kell. meg 2 szer 2 orvos is csinált.
2013. nov. 2. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik ilyen téren vagy különleges :)


Vagy volt aktusod esetleg?

2013. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt.És kiderült,hogy petefészekcisztám volt.Ez tavaly volt 17 voltam.Aránylag gyakori.Viszont ne hagyd majd,hogy kivegyék,mert ez a mániájuk,de úgyis vissza nő,aztán mikor már harmadszorra veszik ki ,akkor már az egész méhed akarják.Tehát együtt kell élni vele.Ritkán fog mejönni és ha meg is jön iszonyat rosszul leszel,de majd hozzá szoksz.De nem komoly.
2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
milyen aktusra gondolsz? nem hinném, hogy cisztám lenne
2013. nov. 2. 19:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!