Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltál már szexkapcsolatban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szexkapcsolatban? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Életem első egyéjszakásával(senki nem csalt meg senkit, szinglik voltunk, és haverok) férj és feleség vagyunk majdnem 3 hónapja :D Persze nem mondom, hogy mindig így van, de nekünk bejött :)
2013. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hűha...gratulálok! :)
2013. nov. 2. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Te is ilyenben vagy, vagy miért tetted fel a kérdést? :)
2013. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából pont arra lettem volna kíváncsi, hogy kialakulhat-e komoly kapcsolat két ember között, akik így kezdték a dolgokat. :) Most kezdtem el egy ilyet és nem akarnék pofára esni vagy beleszeretni a srácba.
2013. nov. 2. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira lutri :) Te szingli vagy? És ő? Mióta tart? Úgy egyébként passzoltok?
2013. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pusztán mókázásnak indult, csak is testiség, pár hét után jöttek az érzelmek is.Utána már a találkozásaink elenyésző százalékát töltöttük szexel, helyette beszélgettünk, sétáltunk, iszogattunk, satöbbi.Én nagyon megszerettem,és ő is engem. Most mind a ketten szenvedünk nagyon, mert nem lehetünk együtt.
2013. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: Igen. Kapcsolat(egyenlőre 3 hónapja tart, tartósnak ígérkezik).
2013. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam, de olyanokkal nem is szeretnék, akikkel minden nap találkozok, így minden lány privijét várom. ;)


18/F

2013. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Három hónapja már együtt élünk, boldogok vagyunk.

Előtte is volt egy, annak nem lett jó vége, mert még szerelmes volt az exébe, aki egyik nap beállított hozzá és engem ott talált... hatalmas balhét csinált, bár nem tudom, milyen alapon, miután ők akkor már 4 hónapja szakítottak. Mindenesetre utána ők újra összejöttek (pár hónapra, aztán végleg szétmentek), én meg a balhé után mondtam, hogy köszi, de nekem a szex ennyit nem ér, és szépen hazamentem :)

2013. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!